Philips H7 blue vision

Cieszyn

Astro-maniak
Posty: 871
Rejestracja: 07 lut 2008, 21:36
Imię: Kamil
Auto: Astra H
Silnik: Z17DTH
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: Cieszyn »

No i dziekuje za wypowiedzenie się:) pozdrawiam ;)

Gość

#22

Nieprzeczytany post autor: Gość »

a ja np slyszalem ze takie zarowki inaczej rozpraszaja swiatlo w normalnych kloszach:/ i nie koniecznie niebiescy moga bvyc zadowoleni:/ nie wydaje mi sie zeby specjalnie zajmowali sie sprawdzaniem homologacji itd. bo trzebaby trafic na pradziwych szmaciarzy ale np. o ksenonach z allegro za 300zl to wiem ze na 300 sie nie konczy bo trzeba jeszcze miec do tego wlasnie odpowiednie klosze i jakies 'samopoziomowanie' czy cos w tym rodzaju zeby nie oslepiac kierowcow:/ nie jestem tego wszystko pewien wiec poprawcie mnie jak cos wiecie z checia dowiem sie czegos czego nie wiem:P pozdro

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

PTfromSCR, no tu nie do końca masz racje, bo homologacja zapewnia nie tylko brak problemów z niebieskimi ale też daje gwarancje ze sama żarowka w nadmierny sposob nie pomorze w wymianie całekj lampy ( wypalenie odbłyśników ) dodatkowo własnie holologacja zapewnia że "inna barwa" świecenia zarówki daje takie same konty, poświaty, rozproszenia jak "standardowa" zarówka.

Co do xenonów to masz racje. Poprawny zestaw powinien zawiedać samo urządzenie z żarówką, układ samopoziomujący ( coś słyszalem ze to legalnie obchodza ale tu nie wiem nic ) Spryskiwacz świateł przednich ( aby brod nie rozpraszał w niechciany sposób swiatla ) i GŁADKI klosz jak obecnie ma coraz więcej aut ( jakieś karbowania i inne bzdury będa w niechciany sposob rozpraszać światlo )
[External Link Removed for Guests]

Astra1600

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2008, 16:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: cbcbcb
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Astra1600 »

czemu x power jest najlepszy z tych 3 rodzaji

karaluchgda

Astro-maniak
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2007, 16:48
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: karaluchgda »

Ja powiem tylko ze do tych phipipsow sie zrazilem, a historia wyglada tak...
kupielem jakis czas temu komplet w znajomej hurtowni za 89zl(po rabacie:))
1 zarowka mi padła po ok 2 miesiacach wiec musialem sie zaopatrzyc oczywiscie w taka sama "lampke" bylem przy nordauto stwierdzilem ze jak za jedna kasuja 89zl :shock: to wole od razu kupic 2 za 119 wymienilem obie a stara wsadzilem sobie na zapas...bylo gites do czasu gdy minelo im ok 1,5 miecha i znowu mi padla z tej samej strony. pierwsza mysl cos jet nie tak nie z zarowka ale elektryka...zdenerwowany udezylem na zakupy do carefoura i kupilem jakies smieszne zarowki made in china "xtra ligcht,mega blue"taka wies tanczy i spiewa ale ladnie wygladaja...gorzej swica(zadko jezdze poza miastem wiec mi to nie przeszkadza)i co sie okazalo jezdze juz na nich prawie pol roku i nic:)chwale sobie:P
pozdrawiam
No i stało sie...jezdze na gazie:-)

Skoczek

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2008, 21:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: Skoczek »

każdy ma swój sposób :P najważniejsze, że działa i ma działać :mrgreen:
pozdro
MÓJ ARTYKUŁ NA FORUM O OPEL ASTRA II 1.7 DTI NJOY. POLECAM: [External Link Removed for Guests]
_________________
JAK OPEL, TO TYLKO ASTRA.
[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Najlepiej oświetlają drogę Philips X-treme Power lub racing performance, właściwości majątakie same... ale nie posiadają efektu xenonu ;/

z kolei w mojej sytuacji jak posiadam Angel Eyes z soczewką mam wsadzone jakieś taniochy za 39 zł komplet z efektem xenonu i śmiga ładnie, ładna poświata jest, ale nie oświetla rewelacyjne drogi, dlatego chciałem je wymienić...

Widzę, że philipsy BV nie ciesza się dobrą opinią...

Dzisiaj w sklepie spotkałem się z żarówki Narva z efektem Blue Vision, Narva chyba też dobra firma, komplet wyniósłby mnie po utargowaniu ceny 100 zł...

Wiecie coś o tych Narvach ?
Stay tuned ;)

Skoczek

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2008, 21:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: Skoczek »

jakby co ja mam osramy h7 cool blue za ok. 50 złotych. sprawują się ok, ogolnie polecam. juz wczesniej pisalem ale jakby ktos chcial zdjecia swiatel w mojej astrze to dajcie znac :D
MÓJ ARTYKUŁ NA FORUM O OPEL ASTRA II 1.7 DTI NJOY. POLECAM: [External Link Removed for Guests]
_________________
JAK OPEL, TO TYLKO ASTRA.
[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

Gość

#29

Nieprzeczytany post autor: Gość »

W dniu dzisiejszym dotarła do mnie paczuszka z żarówkami Philips BlueVision (mijania + postojówki). Po zamontowaniu i krótkiej obserwacji (w garażu, z 15 metrów) nic niebieskiego nie zauważyłem ;) Wieczorkiem przetestuje w terenie, chociaż od razu widać, że są jaśniejsze od standardowych :)

baxter620

Astro-maniak
Posty: 767
Rejestracja: 09 sty 2008, 19:26
Imię: Tomasz
Auto: ----
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

#30

Nieprzeczytany post autor: baxter620 »

michuwrc pisze:nic niebieskiego nie zauważyłem
jeśli masz poniżej 6000K to znacznego niebieskiego nie zobaczysz a raczej bardziej biel i leciuteńki niebieski może ale to tylko leciutka poświata będzie. jak chcesz mieć niebieski kolor to kup sobie żarówki PHILIPS 5900K 100W tylko uważaj na lampę żeby ci jej nie stopiło ale niebieski będziesz widział ;)

Zablokowany