SILNIK?/Pompa paliwowa ? - POMOCY!

Gość

SILNIK?/Pompa paliwowa ? - POMOCY!

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam
mam problem prawdopodobnie z immobilizerem w oplu Astrze G 1.6 16v 1998r . ponieważ objawy na to wskazują.
Gdy jest silnik zimny pali i jeździ jak trzeba ,po rozgrzaniu i wyłączeniu silnika po paru chwilach gdy ponownie chcemy go uruchomić to odpali ale po 2/3sec. "pierdzi" i gaśnie . Wydaje mi się
tak jakby odcinane było paliwo. Mam także problem z utrzymaniem na "luzie" 1000 obrotów jest okoo 700rmp na starcie gdy wczesniej bylo 1000 rmp przed zdarzeniem z silnikiem .
Proszę o pomoc i szybką odp.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4898
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

To nie immo. Moze masz brudna przpustnice , moze jakies problemy z dawkowaniem paliwa. Ciekawe jak tam mieszanka bogata czy uboga bo stehio to raczej nie jest. Dignostyka Ci wszytsko wyjasni, trzeba posprawdzac wiekszosc gratow i tyle.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

nooooooo...bo jak jest zimny to odpala a jak jest ciepły czyli jak wrócę z jakiegoś hipermarketu to juz próbuje odpalić jakby chciał a nie mógł , jakby paliwo nie dochodziło bo chodzi z 3 sekundy przez ten czas daje rurę i wjadę do garażu i gaśnie świeci się też taka kontrolka od silnika

edit : jak przeczyszczę tą przepustnice to będzie OK? gdzie ona się znajduje , ile moze kosztować nowa?

[ Dodano: 2008-05-03, 19:44 ]
odświeżam ,Byłby ktoś w stanie mi pomóc?

Zablokowany