Problem z awaryjnymi

Macabri

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 05 lut 2008, 16:26
Auto: Astra H kombi, 2,0 LPG, 200KM
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Problem z awaryjnymi

#1

Nieprzeczytany post autor: Macabri »

Witam
Od początku posiadania asi mam problem z awaryjnymi, a dokładanie świecą się tylko te po prawej stronie (przednie i tylne), a po lewej nie :? Dodam również że kierunkowskazy działają bez problemu. Jedyna możliwość włączenia awaryjnych to załączenie lewego kierunkowskazu i wtedy włączenie awaryjnych, wówczas wszystkie świecą tak jak być powinno jednakże jest to dość uciążliwe szczególnie gdy chcę komuś podziękować na drodze. Gdzie może być problem? We włączniku awaryjnych, w przekaźniku (jeśli taki istnieje)??

szymik

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: szymik »

Macabri pisze:jest to dość uciążliwe szczególnie gdy chcę komuś podziękować na drodze
Nie jest to odpowiedź na Twoje pytanie, ale skoro to wspomniałeś, to słyszałem taką opinię, że nie powinno się dziękować awaryjnymi na drodze, ponieważ ten sygnał ma ostrzegać przed sytuacjami awaryjnymi. W podziękowaniu powinno się na krótko mignąć migaczami w prawo i w lewo.

Macabri

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 05 lut 2008, 16:26
Auto: Astra H kombi, 2,0 LPG, 200KM
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Macabri »

tak masz racje, ale dopiero od niedawna zauważyłem że kierowcy dziękują migaczami (prawy-lewy), wcześniej, a już mam trochę prawko, nigdy tego nie zauważyłem.
Czyżby to jakaś nowa moda?? hehe

VINCI

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 03 maja 2008, 13:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: VINCI »

A szcególnie kierowcy ciężarówek "dziękują" kierunkami. Ale wracając do twojego tematu może coś z wyłącznikiem - wypalone styki itp.?

Macabri

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 05 lut 2008, 16:26
Auto: Astra H kombi, 2,0 LPG, 200KM
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Macabri »

możliwe, jeszcze go nie sprawdzałem ;) ale chyba będę musiał jakoś go wymontować ;) mam nadzieje że nie trzeba rozbierać całej konsoli środkowej

[ Dodano: 2008-05-06, 21:15 ]
sprawdzałem ten przełącznik awaryjnych i jest z nim wszystko okey, macie jakiś inny pomysł co do przyczyn mojej awarii?

Awatar użytkownika
TonaTom

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2008, 15:40
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: TonaTom »

Mi się spaliła diodka od włącznika i nie świeci mi i nie wiem jak ją można wymienić. Zdemontowałem guzik ale nie wiem jak się dostać do żarówki....

Może ma ktoś jakiś pomysł jak można wymienić żarówkę w włączniku świateł Awaryjnych...?

Zablokowany