Kod błędu 24

Awatar użytkownika
wit27

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 02 kwie 2008, 17:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Kod błędu 24

#1

Nieprzeczytany post autor: wit27 »

Witam kolegów mam Astre z95r sprowadzona z ND miała wycięte wiązki od radia .Kostki radiowe odtworzyłem ale kostkę C nie mogę odtworzyć ,radio Blaupunkt z wysuwaną anteną, i teraz problem wyświetla mi się kod 24 , byłem u diagnosty wymienił mi czujnik temperatury silnika i miało być dobrze .Po rozgrzaniu silnika usterka jest na nowo . Co otym myślicie ? :/ :/

ja37

V.I.P.
Posty: 6031
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

24 to błąd impulsatora.
Bardzo czesto krzaczy przez radio.
Porównaj sobie czy dobrze podłaczyłeś kostkę radia:
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
wit27

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 02 kwie 2008, 17:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: wit27 »

Witam dziękuje za pomoc ,a zarazem przepraszam że napisałem mało dokładny opis auta i radia .Jest to astra c14nz ,radio Blaupunkt SD27 Sydney .Połączyłem kostkę A zgodnie z książką serwisową radia ,różni się z kostką Opla że przewód z akumulatora jest pod pinem 4 + ,a plus ze stacyjki jest pod 7 ,natomiast piny 1,3 są wolne i radio działa bez zarzutu . Nie wiem czy muszą być podłączone przewody z TIDa na kostkę A i C bo próbowałem zgodnie z linkiem http//[External Link Removed for Guests]. neostrada.pl/opelastra.htm#radio. Niestety nie udało mi się rozgryzć niektórych kabli gdzie idą i gdzie je można włączyć .Jak by ktoś z kolegów wiedział jakie kolory gdzie idą będę wdzięczny .Pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-05-12, 17:33 ]
Witam mam pytanie czy w orginalnej kostce zasilającej A jest przewód MUTE , jak jest to pod jakim pinem i czy on niema coś wspólnego z pulsatorem .Pytam bo w jednym ze schematów znalazłem że pod pinem 1 jest połączony przewód (głośność zależna od prędkości jazdy).Pozdrawiam.

Zablokowany