Problem z elektryką

Awatar użytkownika
Kondraś

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Siedlce/Kielce
Kontakt:

Problem z elektryką

#1

Nieprzeczytany post autor: Kondraś »

Czy może mi ktoś pomóc mam problem z elektryką w mojej asterce jak wlacze światła mijania to wyświetlacz przygasa wcześniej tak nie było i nie mam świateł postojowych (pozycyjnych) a i konsola srodkowa sie nie świeci... Jak można to naprawić... I ile kosztuje?? Ja jestem kompletnym laikeim znaczy sie nigdy w elektryce nic nie robiłem i sie nie znam.:( Proszę o pomoc i jakąś wiadomość...

P.S. Przeczytałem już regulamin:) Przepraszam za niedopatrzenie z mojej strony...(ale nie trzeba tak ostro od razu dopiero sie ucze)...Pozdrawiam

Borek

Administrator
Posty: 2788
Rejestracja: 22 gru 2006, 1:02
Imię: Pawel
Auto: Nissan Murano
Silnik: 3,5 V6
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GDANSK
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Borek »

Kondraś pisze:P.S. Przeczytałem już regulamin:) Przepraszam za niedopatrzenie z mojej strony...(ale nie trzeba tak ostro od razu dopiero sie ucze)...Pozdrawiam
Nie jesteś jedyny co tak robi tak wiec porządek trzeba trzymać.

No to fajnie ;) i jeszcze z kulturką przeprosiłeś to szacunek dla Ciebie, bo nie kazdy tak umie.
Tel.: 0.605.223.517

ja37

V.I.P.
Posty: 6033
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#3

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Podświetlenie - lookaj tu:
[External Link Removed for Guests]
Co do wyświetlacza, to sobie rozjaśnij pokrętłem, ale zawsze przygasa, jak się swiatła właczy.
Jak nie masz pozycyjnych?
z tyłu też?
to lookaj bezpieczniki.

Awatar użytkownika
Kondraś

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Siedlce/Kielce
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Kondraś »

Dziękuję kolego spróbuję zajrzeć...

[ Dodano: 2008-05-18, 19:25 ]
Z ta elektryka to sprawdzilem bezpieczniki i wszystkie sa dobre. a tid jak nie swiecil poprawnie tak nie swieci... Znaczy sie podswietlenie sie wylacza jak wlacze swiatla mijania widac tylko cyferki ale powinno byc podswietlenie calego wyswietlacza tak samo z konsola srodkowa nic sie na niej nie swieci... Cos slyszalem ze przy progu moze sie cos dziac dlatego nie ma podswietlenia( tam sa ponoc jakies kable... A moze to zarowki tylko az tyle naraz??

Zablokowany