Jakie radio do opla astry F, aby wyswietlacz dzialal

orzelgorskiego

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2008, 20:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Jakie radio do opla astry F, aby wyswietlacz dzialal

#1

Nieprzeczytany post autor: orzelgorskiego »

Witam...chcialem zmienic w mojej asterce radio orginalne blaupunkta na inne....ale chcialbym aby dzialal mi wyswietlacz z zegraem ktory jest nad radiem,, wie ktos jakie modele maja taka mozliwosc....?

PawełTM

Astro-maniak
Posty: 232
Rejestracja: 16 lis 2007, 12:33
Imię: Paweł
Auto: Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: PawełTM »

kazde radio jakie kupisz nie bedzie zakłócalo pracy wyswietlacza z zegarem tylko trzeba odpiać jeden kabelek w instalacji auta pisalem o tym juz pare razy pare tematow niżej znajdziesz wszytsko na ten temat

GREEN

Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2007, 12:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: płd
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: GREEN »

Jak się niemyle to KENWOOD ma takie modele.

PawełTM

Astro-maniak
Posty: 232
Rejestracja: 16 lis 2007, 12:33
Imię: Paweł
Auto: Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: PawełTM »

GREEN pisze:Jak się niemyle to KENWOOD ma takie modele.
nie masz już co pisać każde radio bedzie działalo!!!!!!

graba83

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: graba83 »

Wszystkie radia są w pełni kompatybilne i nie będą akłucały pracy wyświetlacza tylko bedziesz musiał sobie zewrzeć dwa kabelki w jeden<tzn zepnij razem przewód w kości radia ignition i od +12V> i te dwa podłącz do orginalnego przewodu oplowskiego +12V. W innym wypadku po kilku włączeniach radia końcówki mocy będą do wymiany.
CB INTEK M-790 PLUS NA ANTENIE SIRIO SUPER CARBONIUM

koralm

Astro-maniak
Posty: 756
Rejestracja: 08 paź 2007, 18:36
Imię: Karol
Auto: Octavia II 2.0 TDI CR
Silnik: CFHC
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: koralm »

tak ale sa modele do ktorych dokupuje sie interfejsa i wyswietlacz dziala jako dodatkowy. jak znajde linka to podam do przykladowych radii i linka do strony z fejsami :)
UNO 0,9 --> Astra G 2.0 DTI --> Octavia 1,9 TDI --> Vectra B 2,0 -- > Astra G 1,7 DTI

joseph 25

Astro-maniak
Posty: 148
Rejestracja: 20 maja 2008, 16:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: oświęcim
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: joseph 25 »

graba83 pisze:Wszystkie radia są w pełni kompatybilne i nie będą akłucały pracy wyświetlacza tylko bedziesz musiał sobie zewrzeć dwa kabelki w jeden<tzn zepnij razem przewód w kości radia ignition i od +12V> i te dwa podłącz do orginalnego przewodu oplowskiego +12V. W innym wypadku po kilku włączeniach radia końcówki mocy będą do wymiany.
witam,kupiłem radio kenwooda i podpiołem go normalnie do kostek iso orginalnych z opla,takiego z trzema wejściami,ale wpiołem się do dwóch bo to trzecie to chyba do orginalnego radia było,noi działa normalnie.noi mam pytanie czy istnieje możliwość spalenia końcówek mocy poprzez takie podłączenie???a druga rzecz to kiedy wyłaczam zapłon radio gaśnie i nieda sie go włączyc iwszystkie zaprogramowane stacje znikaja i trzeba na nowo programowac.Proszę pomózcie,może trzeba coś przerobić w instalacji???
pozdrawiam

orzelgorskiego

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2008, 20:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: orzelgorskiego »

witam...mam ten sam problem....po wylanczeniu zasilania raido gasnie i zaprogramowane stacje kasuja sie.....(kiedy znow wlacze zaplon musze-przekrece kluczyk) to rradio wlancza sie bez zadnych zapisanych wczesniej ustawien.........Mam pytanie czy jest mozliwosc aby radio gralo bez kluczyka w stacyjce.......? Pewnie trzeba jakos wykombinowac aby zasilanie bylo caly czas ale jak to zrobic nie wiem...Mam raio Jvc KD-G341

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#9

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

Prawdopodobnie zasilanie radia nie jest podłączone bezpośrednio ( tzw. stały plus). Nie może być podłączone przez stacyjkę, lecz bezpośrednio z bezpiecznika na którym jest stale +12V. Pozdro...

koralm

Astro-maniak
Posty: 756
Rejestracja: 08 paź 2007, 18:36
Imię: Karol
Auto: Octavia II 2.0 TDI CR
Silnik: CFHC
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: koralm »

no i obiecany link

[External Link Removed for Guests]

a o interfejsy trzeba pytac na [External Link Removed for Guests]

Zablokowany