CD Siemens CDR 500

kolodeus

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 25 kwie 2008, 22:51
Imię: Łukasz
Auto: Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Wilczyce-Rzeszów
Kontakt:

CD Siemens CDR 500

#1

Nieprzeczytany post autor: kolodeus »

Witam
Wczoraj podczas próby ( dalej miga :evil: ) naprawienia migającego TID'a odłączyłem radio CD Siemens CDR 500 z zasilania. Radio standardowo sie zabezpieczyło i nie było by problemu z wpisaniem kodu ale chybo coś sie zepsuło :/. Nie moge wywołac procedury wpisywania kodów. Wygląda to tak jakby wogóle zaden przycisk nie działał :/ Na TID'ie swieci sie SAFE i nic po za tym.
Byc może odpiąłem kostke przy włączonym zapłonie lub radiu ... nie wiem nie pamietam do końca. Czy mogło to spowodowac jakieś uszkodzenie??

Pomocy bo nawet nie zdajecie sobie sprawy jak drazniaca jest nie udana naprawa TID'a i przy okazji sp... radio ... :) ehhh

Pozdrawiam

koralm

Astro-maniak
Posty: 756
Rejestracja: 08 paź 2007, 18:36
Imię: Karol
Auto: Octavia II 2.0 TDI CR
Silnik: CFHC
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: koralm »

moze zle wpisales kod? po kazdym zlym wpisaniu kodu radio sie blokuje na jakis czas przed nastepna proba. za kazdym razem ten czas jest coraz dluzszy.
UNO 0,9 --> Astra G 2.0 DTI --> Octavia 1,9 TDI --> Vectra B 2,0 -- > Astra G 1,7 DTI

kolodeus

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 25 kwie 2008, 22:51
Imię: Łukasz
Auto: Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Wilczyce-Rzeszów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: kolodeus »

Byc moze :) ale wogóle nie mogłem wywołac panelu wpisywania kodów ... dzisiaj sprobowałem jeszcze raz i zadziałało bez problemu :) a i przez 40 km TID nie zamigał ani raz :)

Michu

Astro-maniak
Posty: 747
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jarocin Wielkopolska
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Michu »

Temat zamykam . Sprawa wyjasniona

Zablokowany