mówiący alarm

iwan87

Astro-maniak
Posty: 259
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

mówiący alarm

#1

Nieprzeczytany post autor: iwan87 »

Tak się składa, że chciałbym doposażyć swoją astrę w jakiś dodatkowy alarm. Chodze po alledrogo i...przypomniała mi się sytuacja sprzed paru lat. Otóż stała sobie kiedyś zaparkowana czerwona Corvette na ulicy. Jako, że byłem mały to chciałem pooglądać jak ma w środku więc podeszłem i.... " Prosze odejść od samochodu" :D:D taki głos mnie spotkał przy próbie podejścia. Ktoś wie jak taki coś wykombinować ? Napewno nie był to głos właściciela tylko taki elektroniczny.


Dzięki
Black Lady from Cracow

[External Link Removed for Guests]

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

Hehe, jak w "Nieustraszonym" :mrgreen: Moze to byl K.I.T.T.? To juz lepiej zaloz sobie taki, jak kiedys ogladalem w jakims amerykanskim dokumencie - tam wiadomo, samowolka, w niektorych stanach mozesz zastrzelic kazdego, kto wejdzie na Twoj teren (podobno u nas maja to wprowadzic). I tam widzialem samochod,ktory, gdy za dlugo przy nim stales, odpalal miotacze ognia ukryte w progach :D Podstawili taka kukle, to moment i jej nie bylo :D

A co do tematu, to nie mam pojecia. Mysle, ze musi byc czujka zewnetrzna, do tego program, ktory przy dluzszym jej zakloceniu (wyeliminowanie np. kotow), np. dluzszym staniu czlowieka, uruchamia glosnik. Taki jest schemat wg prostego czlowieka :mrgreen:

Gajowy

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 02 mar 2008, 10:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

ja uważam że to jest nie potrzebny gadżet który będzie zamiast chronić to jeszcze bardziej zwracał uwagę na auto... I lepiej jakiś dobry tradycyjny alarm

Zablokowany