problem z szybami elektrycznymi

Awatar użytkownika
sioker

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2008, 18:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

problem z szybami elektrycznymi

#1

Nieprzeczytany post autor: sioker »

Mam taki problem z szybami elektrycznymi w mojej astrze G jak otworze szyby obu drzwi to po paru sekundach same mi się zamykajom i tak prawie za każdym razem niekiedy przes jakiś czas działajom ok ale więcej nie działajom niż działajom i to niekiedy jak mam otwarte szyby na postoju zapłon wyłonczony to tyz sme się zamknom czy ktoś wie co to może być za przyczyna?

ORTOGRAFIA!!!
Ostatnio zmieniony 09 cze 2008, 22:20 przez sioker, łącznie zmieniany 1 raz.

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#2

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Coś musi być chyba ze sterownikiem.
Masz jakieś domykanie szyb dokładane? Ew. czy masz zamykanie szyb z kluczyka? Może gdzieś się robi zwarcie i zamyka szyby.
Obrazek

Awatar użytkownika
sioker

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2008, 18:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: sioker »

Mam domykanie szyb z kluczyka. Może gdzieś się robić zwarcie tylko niewiem gdzie zacząć szukać może mi pomożesz od czego zacząć? A ten sterownik w jakiej cenie może być nie oriętujesz się? Albo czy go idzie wgrać od nowa . Sterownik to jest cały moduł do sterowania szybami i centralnem zamkiem jest on z prawej strony od pasażera prz nogach.

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#4

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Ja bym szukał gdzieś przy zamku lub na kablu dochodzącym do zamka, jeśli to zwarcie. Bo tylko z zamka można domknąć szyby. Najgorzej, że ta usterka występuję tylko czasami, przez co jest trudna do wykrycia.

Co do cen:
[External Link Removed for Guests]
Obrazek

Awatar użytkownika
sioker

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2008, 18:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: sioker »

To będe musiał rozkopać cały samochud i iś po kablach najgorsze to że niema dojścia do zamka w drzwiach bo tam jest ta blacha na nitach no ale będe musiał się pomęczyć może uda mi się to zrobiś bo ten sterownik kosztuje 500 stówek troche za drogi!!!

[ Dodano: 2008-06-10, 23:18 ]
A ma ktoś może schemat z instalacji elekt. centralneko zam. i szyb elekt.?

[ Dodano: 2008-06-16, 15:05 ]
Ma ktoś może jakiś nowy pomysł co to może być za przyczyna bo ja już niemam pojęcia gdzie szukać? Już mie to zaczyna denerwować :evil:
Niema nikt schematu z elektrycznych szyb! Bo niewiem które kable sprawdzać.

Zablokowany