astra II wyswietlacz z komuterem pokładowym PROBLEM

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

nie mowilem ze teraz od reki sa na allegro midy do astry ale mozna dostac. Od bertony napewno bedzie pasowal o ile to bedzie mid. Dlatego mowie ze od bertony bo w nich czesciej byly montowane niz w zwyklych astrach i latwiej trafic takiego mida z coupe.

[ Dodano: 2008-06-29, 20:11 ]
a znalazlem tak ze patrzylem na ogloszenia astr g coupe na czesci i dzwonilem czy maja mida (albo wyswietlacz komputera bo nie kazdy wiedzial co to mid) i wreszcze trafilem u jednego goscia.

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#12

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Nie każdy MID jest taki sam. Ten który jest mi potrzebny ma jakby podzielony wyświetlacz na 3 części. Dlatego nie można mówić że będzie na pewno pasował z Bertone, bo wcale nie musi. Będzie pasował tylko pod warunkiem, że w Bertone było radio CCRT700. To tyle, jeśli chodzi o mój przypadek.

Mid, to jest radio+zegar+temperatura+spalanie+komputer, ale może być też jeszcze inny mid, który ma także telefon, funkcje onstar, a bywały nawet takie które miały navi.

Oczywiście nie twierdzę też, że niemożliwe jest znalezienie takiego wyświetlacza na allegro, czy że nie występowały one w Bertonach
Obrazek

tomek24

Astro-maniak
Posty: 69
Rejestracja: 01 lip 2008, 13:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: tomek24 »

niema co sie dziwic ze w ASO krzycza 2 tysie za wyswietlacz MID od kompa

poniewaz gdyby kazdy byl taki madry to by pokupowali nowe astry bez komputerow
- brak w wypozaseniu seryjnym a za taki pajer placi sie pewnie kolo 3-5 tysiecy jak sie kupuje nowe autko, i kazdy by chcial za 200-300 zl zalozyc sobie kompa w ASO .

strata dla nich i dlatego robia pod gorke

Pozdro

Usunięty użytkownik 1683

#14

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 1683 »

ja wczoraj dostałem mid za 250 z manetka i przesyłką nowy. zaraz skocze do elektryka czy mi go zaprogramuje. dostać mid nie jest łatwo ale znaleźć kogoś kto zrobi programowanie to dopiero sztuka jak dla nie :/

tomek24

Astro-maniak
Posty: 69
Rejestracja: 01 lip 2008, 13:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: tomek24 »

gdzie kupiles wyswietlacz i manetke od kogo?? mozesz podac namiary?
Pozdrawiam

[External Link Removed for Guests]

Usunięty użytkownik 1683

#16

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 1683 »

już na PW :)

Zablokowany