Jak podłączyć Angel Eyes? (Astra G)

adicisek

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 01 lip 2008, 0:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Jak podłączyć Angel Eyes? (Astra G)

#1

Nieprzeczytany post autor: adicisek »

Witam.
Najlepiej chyba jeśli zacznę od początku. Moja starsza miała ostatnio małą stłuczkę i rozbiła prawy reflektor. W związku z tym, że oryginalne były już bardziej żółte niż białe postanowiliśmy zmienić lampy na "ładniejsze". Dzisiaj autko z nowymi częściami pojechało do lakiernika, który zadeklarował się, że od razu podłączy nowe światełka. Z tego co zdążyłem zauważyć to "Aniołki" mają dodatkowe kabelki do diod (dwie umieszczone pomiędzy postojowymi i mijania, oraz dwie na samej górze reflektora - tam gdzie jest ten srebrny pasek przy klapie silnika). Podejrzewam, że odbierając samochód od lakiernika będę mieć podłączone tylko żarówki H1 i w związku z tym pytam się, wręcz błagam wyjaśnijcie mi "jak krowie na rowie" :oops: jak i do czego się to wszystko podłącza. :cry:

gonzo1.4

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 07 kwie 2008, 12:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: gonzo1.4 »

oooo kolego mialem to samo wiem ze trzeba je podlaczyc pod postokowke ale co i jak to nie wiem bo musial mnie kumpel poratowac. Jak by nikt Ci nie pomogl to podjedz do elektryka koles co mi zakladalk mowi ze za cos takiego bierze 5-10zl!!
zestawy XENON
zarniki
przetwornice
cuda wianki:)

adicisek

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 01 lip 2008, 0:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: adicisek »

Dzięki. W piątek mam odebrać Gwiazdkę od lakiernika, więc jak będą problemy to na pewno się jeszcze odezwę. :mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-13, 18:12 ]
Samochód odebrany, lampki podłączone. Tylko te żarówki są za przeproszeniem gówno warte. W tej chwili zamontowane są zwykłe H1, które dostałem jako gratis razem z lampami. Chciałbym się dowiedzieć od Was jako doświadczonych już użytkowników, jakie żarówki byście mi polecili.

Zablokowany