Kontrolka pasów, dziwny pisk

bartee

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 cze 2008, 13:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pruszcz
Kontakt:

Kontrolka pasów, dziwny pisk

#1

Nieprzeczytany post autor: bartee »

Witam
Mam pytanie. Zapala mi się kontrolka niezapiętych pasów po przekręceniu stacyjki, chwile po tym gasnie. Auto Astra G Comfort. Czy ma ona na wyposazeniu taki czujnik? Czy to po prostu kontrolka uzbrojona seryjnie w każdej Astrze? Co jest na wyposażeniu elektrycznym wersji Comfort. Czy po zostawieniu świateł powinien być sygnał dźwiękowy? Kilka dni temu usłyszałem w kabinie podczas postoju sygnał dźwiękowy - długo pisk, nie wiem co był powodem. Zastanawiam się czy nie mam coś namieszane z elektryką w aucie. Co może być powodem takiego sygnału dźwiękowego?

tomek24

Astro-maniak
Posty: 69
Rejestracja: 01 lip 2008, 13:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: tomek24 »

Witam

Niewszystkie astry mialy aktywny ten czujnik i kontrolke. Wiec ciezko powiedziec.
Moze ktos kto ma wersje taka jak u Ciebie powie cos wiecej. Niewiem czy za to nie odpowiada modol Control Check.

pozdrawiam
Pozdrawiam

[External Link Removed for Guests]

bartee

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 cze 2008, 13:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pruszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: bartee »

Witam, odkryłem, że jak zostawię kluczyk i otworze drzwi to jest ten sygnał, wiec to pewnie sygnalizacja pozostawionego kluczyka. Czy się mylę (zbieg okoliczności)?

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

bartee pisze: Czy po zostawieniu świateł powinien być sygnał dźwiękowy?
Wydaje mi sie ze bedzie sygnał po pozostawieniu auta na światłach, a F-kach jest on i dzialą dosć sprawnie ;)
[External Link Removed for Guests]

bartee

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 cze 2008, 13:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pruszcz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: bartee »

Z ta kontrolka to po prostu kontrolka poduszek, przed chwila doczytałem w instrukcji, gaśnie bo tak ma być, sorry za zamieszanie.

Zablokowany