jak wkodowac orginalny kluczyk do opla

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Pastylka na stałe w aucie nie wchodzi w grę. Ponoć można w jakiś sposób sczytać kod z pilota, w punkcie dorabiania kluczy zaśpiewali 600 zł , podziękowałem. Ponoć da się zaprogramować samemu tylko trzeba mieć kabel. Coś wykombinuje , dzięki za zainteresowanie
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

MlodySZalony pisze:Pastylka na stałe w aucie nie wchodzi w grę. Ponoć można w jakiś sposób sczytać kod z pilota, w punkcie dorabiania kluczy zaśpiewali 600 zł , podziękowałem. Ponoć da się zaprogramować samemu tylko trzeba mieć kabel. Coś wykombinuje , dzięki za zainteresowanie
Nie zczyta sie pastylki bo to jest crypto kod czyli kod co sie caly czas zmienia. Pastylki sie drugiej takiej nie dorobi. Co do programowania to nawet nie podales co czy pilot czy pastylka immo do auta. Co by nie chcial doprogramowac to nie wejdziesz do tej funkcji nie majac kodu z car passa a jeszcze trzeba albo miec dostep do sprzetu albo go kupic gdzie nie kosztuje malo. Zaden fejs za 50 zl czy inny z allegro za 100 czy 150 tego nie zrobi. A tak poza tym to nie sluchaj tych ludkow w punktach dorabiania kluczy bo mi tez wciskali ze mi dorobia a jak pojechalem i powiedzialem "dorabiajcie" to 20 minut kombinowali i powiedzieli ze sie nie da. Dorabianie klucza w AG polega na nie dorobieniu klucza do auta tylko "auto sie dorabia" do klucza- doprogramowuje. Aktytwacja pilota polega na tym zeby auto rozpoznawalo walsnie ta fale i reagowalo na nią. Mozna by zrobic nawet tak ze tym samym pilotem otwieralbym kilka asterek a ta sama pastylka uaktywnial kilka immobilajzeow w AG. Jeszcz ejakby rozebrac stacyjke i zapadki doszlifowac tak zeby byly takie same w obu autach to by byl jeden kluczyk do dwoch aut.

Awatar użytkownika
major_25

Astro-maniak
Posty: 672
Rejestracja: 24 lip 2007, 11:00
Imię: Tomek
Auto: brak
Silnik: brak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: major_25 »

w ASO za kluczyk + pilot => 470 zł jeżeli masz car pass

jeżeli nie to ekstra 150 zł
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

major_25 pisze:w ASO za kluczyk + pilot => 470 zł jeżeli masz car pass

jeżeli nie to ekstra 150 zł
Wszystko zalezy od aso ale w Nowogardzie u Kozlowskiego powiedzieli mi 122 zl za car pass i chyba 360 za caly kluczyk z programowaniem a w Szczecinie tez u kozlowskiego juz bylo cos kolo 200 zl drozej.

mati83

#15

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

Hehe... W Tychach Opel Mucha chcieli ode mnie 480PLN z CarPass, a tu się okazało, że znajomy ma znajomego który robi w Oplu w Katowicach... Po znajomości wyszło ok 300PLN, ale czekałem chyba ze 3 miesiące... ;)

Awatar użytkownika
transo

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2008, 17:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: transo »

Witam.
Panowie ja mam podobny problem z kluczykiem.
A konkretnie niedawno kupiłem autko Astre G i dostałem dwa komplety kluczy. Jeden bez pilota centralnego a drugi z pilotem.
Ten z pilotem działał super aż któregoś pięknego dnia upadł mi na ziemię i się rozsypał. Poskładałem go i pojechałem do domu.
Później okazało się że nie działa. Po wizycie u zegarmistrza( gdyż myślałem że bateryjka odpadła) okazało się że brakuje kawałeczka elementu który trzyma bateryjkę i samej bateryjki i gościu skierował mnie do ASO. Tam cena 500zł .
Macie gdzieś może kogoś kto mógłby to obejrzeć.
Jestem z Gliwic.
Jak coś to gg 1770071. dzięki.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

koszyczek z bateryjka potrzebujesz. Ta czesc raczej nie jest do zakupienia osobno. Albo sobie cos dorobisz ( polutujesz) albo zakupisz na allegro inny kluczyk uzywany i wtedy zlozysz komplet.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Zablokowany