[Astra F, G] Zmiana jezyka na wyswietlaczu MID'a

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

a ja nie mogę znaleźć swojej instrukcji... jak tylko znajdę to napiszę te komunikaty...

CyberDuck

Astro-maniak
Posty: 173
Rejestracja: 10 lip 2008, 18:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: CyberDuck »

Jak bedzie wiecej osob chetnych to moge sie pokusic zrobic to lepiej ...
Mysle, ze elementy niepowinny wiecej kosztowac niz 150 zl wlaczajac w to chemie
i inne. Niestety jak to bywa w wypadku prototypow musi to troszke potrwac, a z moim
wrodzonym lenistwem jeszcze dluzej :P
Narazie czekam na paczke bo ostatni mikrokontroler jaki mialem spalil mi sie
bo zasilacz, ktory podlaczalem niewytrzymal proby czasu i podal max napiecia
jakie mogl dac czyli 30 V :x a to zdecydowanie zaduzo. St dziala przy napieciach od
2,5 do 5 V ... Szlak mnie trafil bo stoje w miejscu ze wszystkimi programami, ktore
aktualnie pisalem.

Awatar użytkownika
asterix16x

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2008, 17:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: asterix16x »

też się piszę na zmianę języka MID-a lub nawet wyświetlacza ponieważ drażni mnie jak mi wyświetla komunikat w jezyku niemieckim a ja nie mam pojecia o co loto;-)Raz koleś przyjechał do mnie do warsztatu Oplem Vectrą i miał po polsku wszystkie info wyświetlane,podał mi nr tel do kolesia gdzie mu wymienił program na polski ale jak zwykle gdzieś zapodziałem go :evil:

kozak

Astro-maniak
Posty: 65
Rejestracja: 17 sie 2007, 17:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: kozak »

Ja również pisał bym się na zmianę języka w MID, ponieważ denerwuje mnie już ten niemiecki :]
Śmierć jeździ szybko jedź szybciej by Cię nie dogoniła

[External Link Removed for Guests]

astrasport03

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 14 gru 2008, 18:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: astrasport03 »

Witam, od tyg posiadam astre g z 2003 roku wersje sport silnik 2.2 dti, jezyk jaki wyswietla mi sie na komputerze to francuski czy moze wiecie co oznaczaja takie dwa zdania mianowiecie :
- controle feux stop
-garniture de freins
Poza tym mam jeszcze jeden problem dotyczacy elektryki tego pojazdu, otoz nie wiem co moze byc problemem sprawdzalem akumulator itd, wiec gdy skrecam kierownica lub gdy dodam gazu lekko sciemniaja mi sie swiatla oraz zegary w srodku auta nie wiem czemu gdzies musi byc jakies przesilenie moze cos z alternatorem jak sadzicie?

mariocccp

Astro-maniak
Posty: 297
Rejestracja: 14 mar 2008, 19:07
Imię: Mariusz
Auto: Astra G
Silnik: X18xe1 @ 161
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: mariocccp »

astrasport03 pisze:Witam, od tyg posiadam astre g z 2003 roku wersje sport silnik 2.2 dti, jezyk jaki wyswietla mi sie na komputerze to francuski czy moze wiecie co oznaczaja takie dwa zdania mianowiecie :
- controle feux stop
-garniture de freins
Poza tym mam jeszcze jeden problem dotyczacy elektryki tego pojazdu, otoz nie wiem co moze byc problemem sprawdzalem akumulator itd, wiec gdy skrecam kierownica lub gdy dodam gazu lekko sciemniaja mi sie swiatla oraz zegary w srodku auta nie wiem czemu gdzies musi byc jakies przesilenie moze cos z alternatorem jak sadzicie?
controle feux stop - wcisnij hamulec, komputer sprawdza czy wszystkie zarowki są sprawne
garniture de freins - klocki hamulcowe do wymiany

To ze przygasają swiatla przy kreceniu kierownica to normalne, jest nawet dosc duzy temat o tym.

Czasami warto skorzystac z szukarki lub google, gdybys wpisal te bledy w google to bys po 2 minutach w pierwszych linkach przeczytal co jest grane. Szybciej niz pisanie posta ;)

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

Odgrzeję temat ;)

Jakieś postępy w tym projekcie?
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

astrasport03

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 14 gru 2008, 18:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: astrasport03 »

Wracam do tematu zmiany jezyka MIDa. Mam francuski, chcialbym miec polski w Oplu wyskoczyli 150 zl za to !!! wiem ze sa inne jezyki wgrane ale jak zmienic slyszalem i czytalem ze tech 2 , czy da rade to zrobic przez interfejs Op-Com???

Zablokowany