Typ Halogenow w eFce

G.T.

Astro-maniak
Posty: 222
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:55
Imię: Tomek
Auto: Alhambra, Ibiza
Silnik: Stupiętnastokonny
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Typ Halogenow w eFce

#1

Nieprzeczytany post autor: G.T. »

tak z ciekawosci, czy halogeny montowane w eFkach to dalekosiezne czy przeciwmgielne? bo przy wymianie ladnego znalazlem regulator ustawienia i narodzilo sie w mojej glowie takie pytanko, moze ktos zna odpowiedz? mi to wyglada na dalekosiezny, poniewaz szklo nie jest prazkowane, ale moge sie mylic
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

salus1973

Astro-maniak
Posty: 137
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: salus1973 »

A jak włączysz przeciwmgielne to jakie masz światło : szerokie bliskie czy skupione dalekie?I tu masz od razu odpowiedź
DKW F- 102>>FSO 1500>>AUDI 80 1,6>>VW GOLF I 1,6>>FSM 126p>>VW GOLF II 1,6>>FIAT TIPO 1,4>> OPEL ASTRA F 1,6 8V CARAVAN>>jest CHRYSLER GRAND CARAVAN

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: VRx »

Przeciwmgielne.
G.T. pisze:znalazlem regulator ustawienia i narodzilo sie w mojej glowie takie pytanko
A to przeciwmgielne nie mogą mieć regulacji?

G.T.

Astro-maniak
Posty: 222
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:55
Imię: Tomek
Auto: Alhambra, Ibiza
Silnik: Stupiętnastokonny
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: G.T. »

salus1973 pisze:A jak włączysz przeciwmgielne to jakie masz światło : szerokie bliskie czy skupione dalekie?I tu masz od razu odpowiedź
w cholere bliskie i w cholere wąskie
sorry, ale nie takiej odpowiedzi sie spodziewalem.
mi te "halogeny" to ani dalekosiezne ani p.mgielne, takie HGW co



a co do regulacji kolegor VRx to na srubach montazowych tez by dalo rade ustawic, wiec twojej odpowiedzi w ogole nie rozumiem


myslalem,ze ktos wie cos konkretniejszego
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: VRx »

G.T. pisze:wiec twojej odpowiedzi w ogole nie rozumiem
VRx pisze:Przeciwmgielne.
G.T. pisze:a co do regulacji kolegor VRx to na srubach montazowych tez by dalo rade ustawic
No i ?
Kolego.... montażowe są do montażu, halogen ma leżeć w zderzaku a nie jeden odstawać drugi się chować, po to ktoś wymyślił regulację odblaskiem.
Zarówno dalekosiężne jak i przecimgielne mogą mieć regulację, więc to raczej trzeba się zastanowić nad sensem Twojego posta.

Zablokowany