Montaż klimatyzacji w astrze II

Awatar użytkownika
Janosik

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2008, 17:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Montaż klimatyzacji w astrze II

#1

Nieprzeczytany post autor: Janosik »

Witam Panowie.Czy ktoś mógłby udzielić pomocnych informacji odnośnie montażu klimy w astrze II. Pomijam oczywiście sugestie nieopłacalności,chodzi mi o porady czysto techniczne,na co zwrócić uwagę,może ktoś miał z tym do czynienia.Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Potrzebne jest tak: Nawiew z parownikiem, skraplacz ktory bedzie przed chlodnica, rurki z zaworem cisnieniowym oraz kompresor klimy, panel z przyciskiem i okablowaniem, modul ukladu chlodzenia( ten za przednim zderzamiem po stronie kierowcy) oraz jego okablowanie, pasek do klimy i pewnie jeszcze pare bajerow( mocowan, zlaczek itp). Operacja tak jak pisales nie oplacalna. Moze jakby mial czesci z jakiegos rozbitka za darmo to moze bym sie podjal.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Awatar użytkownika
Janosik

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2008, 17:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Janosik »

Dzięki za odpowiedź.wszyscy twierdzą że jest to nieopłacalne jednak przy 4letnim aucie z małym przebiegiem koszt 1700 jest godny rozważenia,nie wspominając o symbolicznej sumie za montaż. wielu znajomych montowało w innych markach i wszystko chula,mam nadzieję że w oplu też to zadziała.Co do części wiem co kupić, zastanawiam się tylko czy był podobny szaleniec i podjął się takiej przeróbki.

Zablokowany