Nie odbija mi kierunkowskaz przy kierownicy...

Awatar użytkownika
lukosow

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 18 sie 2008, 18:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Nie odbija mi kierunkowskaz przy kierownicy...

#1

Nieprzeczytany post autor: lukosow »

Nie odbija mi kierunkowskaz przy kierownicy - czy mam wymienić ta wajhę:) i bedzie wszystko ok, czy to coś innego.
Pomocy...

zari

Astro-maniak
Posty: 114
Rejestracja: 15 mar 2008, 17:41
Imię: Marcin
Silnik: z14xep
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: zari »

jesli wczesniej nie było problemu z odbijaniem i nikt nie wyciągał tej wajchy to na pewno ona padła, jak miałem F-ke to tez ja musiałem wymienic bo jak mrugałem długimi to leciał z niej dymek, droga nie była 45 albo 50zł za nowy zamiennik. Wymiana banalna.

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: bobi »

jeśli chodzi o odbijanie kierunkowskazu po przekreceniu kierownicy to mogą być połamane te bolce które są odpowiedzialne za zachaczanie się i odbijanie, teraz nie pamiętam czy są one w manetce czy są przyczepione do kierownicy

a co do tematu włanczania się długich świateł to nie trzeba kupowć nowej manetki, wystarczy wygiąć jedną blaszkę i po kłopocie 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
lukosow

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 18 sie 2008, 18:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: lukosow »

No to jak kupować w ciemno przełącznik kierunkowskazu, czy to coć przy kierownicy
dodam że chodzi o astre G

zari

Astro-maniak
Posty: 114
Rejestracja: 15 mar 2008, 17:41
Imię: Marcin
Silnik: z14xep
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: zari »

bobi te bolce sa w przełączniku a w kierownicy jest tylko taki plastik w ktorym sa przerwy i jak bolec wpadnie w przerwe to wtedy odbija kierunkowskaz jak jest oczywiscie włączony i krecisz kierownica w przeciwną strone niż miga kierunkowskaz.

zobacz tutaj [External Link Removed for Guests] coprawda do Fki ale w g jest podobnie jak nie identyko , moze troche pomoże

Zablokowany