ASTRA III jakie żarówki, bezpieczniki

Artee

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2008, 17:16
Imię: Artee
Auto: ASTRA H
Silnik: Z19DT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

ASTRA III jakie żarówki, bezpieczniki

#1

Nieprzeczytany post autor: Artee »

Nie udało mi się znależ pełnej informacji więc pozwalam sobie tutaj zpytać.
Czy jest gdzieś w sieci jakis wykaz jakiego typu żarówki i bezpieczniki stosowane są w Astrze III. Chodzi o wykaz w ktorym podane bedzie konkretnie jakiego typu żarówka siedzi w konkretnym miejscu (pozycyjne, kierunki, oswietlenie deski itp). Z bezpiecznikami troche idzie wywnioskowac z instrukcji obslugi co do zarowek praktycznie nic ie ma jesli chodzi o typy nie mowiac już o żarówkach wewnatrz pojazdu.

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Artee, nie szukałeś zbyt dobrze ;) :lol: A zakładałem kiedyś taki temat, w którym są opisane wszystkie typy żarówek :)

[External Link Removed for Guests]

Jeżeli chodzi o żarówki oświetlające wnętrze pojazdu to tu nie jestem do końca pewny, bo nie "dobierałem się" do nich ale powinny być tam na 80% żarówki W5W (chyba takie też są w oświetleniu tablicy rejestracyjnej). W bagażniku (i pewnie w schowku) jest żarówka rurkowa 10W 42mm.

Podobno niezły efekt daje zmiana żarówek wnętrza, bagażnika, schowka i tablicy rejestracyjnej na LED'y, ja zastanawiam się właśnie nad takim rozwiązaniem. Na pewno zrobię to w bagażniku, będzie dużo jaśniej świecić.

[ Dodano: 2008-08-23, 14:45 ]
Aha, jeśli chodzi o żarówki podane w linku to tam chyba zrobiłem błąd, bo w zwykłej lampie przedniej żarówki kierunkowskazów są raczej typu P21W.

Artee

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2008, 17:16
Imię: Artee
Auto: ASTRA H
Silnik: Z19DT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Artee »

Dzieki.
Szukalem dobrze:) tylko ze gore wziely przyzwyczajenia z innych miejsc gdzie na codzien zagladam i tam w wyszukiwaniu niema znaczenia czy wpisze polskie litery czy nie to i tak mi znajdzie. A tutaj pod haslem "zarowki" nie znajdowal Twojego posta a inaczej nie szukalem :).
Pozdrawiam

Zablokowany