Licznik wariuje - astra g 1,7 dti 2001

adams

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:22
Imię: Adams
Auto: ASTRA G
Silnik: Y17DT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Licznik wariuje - astra g 1,7 dti 2001

#1

Nieprzeczytany post autor: adams »

Witam!

Od niedawna jestem posiadaczem ASTRY G. Mam problem z licznikiem a mianowicie: wskaźnik temperatury działa ok, obrotomierz włącza się raz na jakiś czas i albo działa dobrze albo wskazówka skacze jak jej sie podoba, wskazowka predkosci stoi w miejscu, przebieg dzienny i calkowity nie zmienia sie, wskaznik paliwa pokazuje pusty bak. Dzalaja natomiast wszystkie zarowki od poduszek, reczny, kierunki itp... Wariują 2 kontrolki, taka pomaranczowa "chlodnica z wiatrakiem" i "check engine" . Czy ktos z was mial taki przypadek? Jak to naprawić? co wymienić? Prosze o pomoc.

Awatar użytkownika
kaslo

Astro-maniak
Posty: 327
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:34
Imię: Paweł
Auto: Astra , Zafira, Corsa
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#2

Nieprzeczytany post autor: kaslo »

Wygląda to na problem z masą na silniku, ewentualnie ktoś cofał szafę i uziemił licznik
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Elektryka, mechanika, klimatyzacja, regeneracja - czyszczenie dpf, modernizacja oprogramowania, diagnostyka Tech 2-MDI
Norwida 4 T. 501807749

adams

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:22
Imię: Adams
Auto: ASTRA G
Silnik: Y17DT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: adams »

Kolego znalazłem na allegro identyczny licznik z Warszawy, pojechałem do gościa i montowaliśmy ale coś nie pasowało. Oba liczniki z chromowanymi obwódkami oba VDO wizualnie identyczne ale kostka inna :/ Co robić ??? Kto ma jakiś patent na to?

[ Dodano: 2008-08-28, 10:56 ]
Panowie - nowy problem

rano przekręcam kluczyk i nie swieci kontrolka ladowania i cisnienia oleju, odpalam i nie ma wspomagania :cry: przejechalem ok 500 m i wspomaganie sie właczylo. Czy zegary maja wplyw na wspomaganie?

olo.018

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 20 sty 2008, 16:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Austria
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: olo.018 »

takie obiawy to brak ładowania sprawdz ładowanie.

Zablokowany