[Astra F, G] Problem z centralnym zamkiem

szogun

problem z centralnym zamkiem

#11

Nieprzeczytany post autor: szogun »

Egon 27.Wydaje mi sie ze przyczyna tego faktu jest to ze posiadasz w swojej asterce imobilajzer i tylko w jednum kluczyku masz nadajnik a w drugim nie, dlatego tak sie dzieje.Poprostu odcina Ci paliwo.Musisz poszukac drugiego nadajnika i włozyc go drugiego kluczyka i powinno byc ok.

Awatar użytkownika
lamhhu

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2008, 8:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: tomiszowice
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: lamhhu »

ja mam objawy rozkodowanego kluczyka tzn otwiera z pilota ale nie zamyka...probuje zakodowac tak jak piszecie ale to niedaje efektu...astra II fabryczny centralny

asiunia4don

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 20 sie 2008, 22:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz-Fordon
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: asiunia4don »

Panowie ja takze mam prpblem z kluczykiem :( otóz do tej poru nie mailam problmu z otwieraniem i zamykaniem przez kluczyk ..az pewnego dnia ciach ..ani zamkanc ani otowrzyc ( z kluczyka oczywiscie) normlanie nie ma problemu . Co moze byc tego przyczyna ?? Bo juz slyszałam kilka opini , alboze bateria w pilocie padła albo ze bezpiecznik :( Pomocy :( :( :( :( :( :(
[External Link Removed for Guests]

szogun

#14

Nieprzeczytany post autor: szogun »

CAMILOSKI20 napisał:Prawdopodobnie masz rozkodowany kluczyk . musisz zrobić tak :
Kluczyk włożyć w stacyjkę
Wcisnąć przycisk zamykający drzwi i trzymać.
Przekręcić na zapłon(nie na rozruch).
Trzymać przycisk, aż zamek się zamknie i otworzy.
Puścić, wyjąć kluczyk.
Ma działać.
Sprobuj tak zrobic asiunia4don nic nie zaszkodzi a moze pomoc.

hestos

Astro-maniak
Posty: 111
Rejestracja: 01 wrz 2008, 20:55
Imię: Andrzej
Auto: astra H kombi
Silnik: z18xer
Rocznik: 2006
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: hestos »

ja bym jednak bardziej obstawial baterie jeżeli to sie stało z dnia na dzień i jeżeli nikt nic nie grzebał w pilocie

asiunia4don

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 20 sie 2008, 22:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz-Fordon
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: asiunia4don »

No i nie działa :(:( probowalam ..i nic :(:( Ok wiec prawdopodobnie to bedzie to co obstawiał hestos :) Ok wiec powiedzcie mi gdzie to moge dostac czy gdzies w jakims serwisie opla ?? czy gdzies indziej i ile mnie to moze kosztowac :P:P zebym znowu nie dała sie nacignąc jak juz robili to kilkarkotnie mechanicy :) :( :( :( :( :( :(
[External Link Removed for Guests]

hestos

Astro-maniak
Posty: 111
Rejestracja: 01 wrz 2008, 20:55
Imię: Andrzej
Auto: astra H kombi
Silnik: z18xer
Rocznik: 2006
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: hestos »

u mnie kluczyk sie rozbiera najpierw sie odczepia tą część z kluczem i zostaje mi tylko ta część z przyciskami do centralnego potem ta część co została twierasz jak male pudełko i tam jest w środku bateria i najlepiej albo wyciągnąć tą baterie i udać sie do sklepu z bateriami i spytac albo w servisie opla powinni ci powiedziec jaki to model baterii tylko nie daj sie zwieść że taką baterie można kupić tylko w serwisie nie prawda taką baterie można kupić w każdym sklepie.

asiunia4don

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 20 sie 2008, 22:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz-Fordon
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: asiunia4don »

Hestos i Szogunese Chciałam wam naprawde bardzo podziekowac :P kluczyk działa po waszych postach odrazu polecialam do sklepu i kuilam nowa bateryjke i wymienilam , podeszłam do Asika i nie działało , postanowiłam zakodowac kluczyk i stało sie tak jak napisał Szogunese !!! i znowu mi wszytsko ładnie działa :):) Dziekuje wam bardzo :*:*:* :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Gorace buziaki dla was :P

[ Dodano: 2008-09-15, 14:40 ]
Panowie nacieszyłam sie pilotem raptem 2 dni i xnowu nie dziala tym razem naprawde niewiem co :(:( bateria wymieniona pilot zakodowany ...pomocy bo zaraz wyjde z siebie :(:(:( :/ :/ :( :( :( :(
[External Link Removed for Guests]

CAMILOSKI20

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: CAMILOSKI20 »

asiunia4don Może w trakcie wymiany baterii uszkodziłaś którąś ścieżkę. jeśli ścieżka jest naderwana pilot przez jakiś czas mógł działać ale w momencie chwilowej przerwy pilot od nowa się rozkodowuje . :P

Awatar użytkownika
artur1641

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2009, 22:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: artur1641 »

Po zamknięciu centralnego z pilota wszystkie dzwi sę zamykają ,ale po chwili zamek drzwi przednich prawa strona "odbija" i te drzwi są otwarte ( reszta drzwi zamknięta) co z tym fantem zrobić ?

Zablokowany