[Astra F, G] Problem z centralnym zamkiem

Mały_88

Astro-maniak
Posty: 175
Rejestracja: 28 gru 2008, 11:05
Imię: Patryk
Auto: Jeszcze Corsa B :(
Silnik: 1.4
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Stare Pole

#21

Nieprzeczytany post autor: Mały_88 »

zle cos jest podlaczone, mialme taki sam problem :D wystarczylo jeden kabelek zmienic :P

Rysiu84

Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 14 lut 2008, 11:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Rysiu84 »

Witam takie jakie kakle jakiech kolorow sterują centralnym zamiek potrzebuje impuls plus i minus do ściemniania oświtlenia . ponoś minuswy to brązowy z czerwonym paskiem a jaki jest plus ??? mam rozebrany boczek i chciałbym wyprowadzić owe przewody

Cinekl1

#23

Nieprzeczytany post autor: Cinekl1 »

Witam wszystkich!
Szukałem na forum ale niestety nie znalazłem podobnego przypadku...
Mam problem z astrą kombi 1,7TD (isuzu) `93 a właściwie z centralnym zamkiem w tym autku. Kilka tygodni temu po przekręceniu kluczyka w zamku drzwi czasem nie otwierał lub nie zamykał wszystkich...po kilku dniach działał już tylko i wyłącznie zamek mechaniczny (pozostałe drzwi trzeba było obsługiwać ręcznie) poza bagażnikiem, który otwierał się i zamykał razem z mechanicznym zamkiem drzwi...w zeszłym tygodniu zamek bagażnika zamknął się na amen i nie można się do niego dostać...przy każdym przekręceniu kluczyka z okolic prawego przedniego słupka wydobywa się charakterystyczne brzęczenie, które ustaje po kilku sekundach-z tego, co zdążyłem przeczytać gdzieś tam znajduje się centralka sterująca centralnym zamkiem-zacząłem tam grzebać i znalazłem ramkę metalową z dwoma przekaźnikami i jeszcze czymś, ale zdaje się, ze to jeszcze nie to, bo po rozłączeniu dźwięki ciągle było słychać-czy to znaczy, że centralka jest jeszcze głębiej?? ma ktoś pomysł co może być przyczyną takiego zachowania się? jakieś zwarcie?brak masy? przekaźnik?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
Jarcyk

V.I.P.
Posty: 1118
Rejestracja: 09 sie 2008, 11:39
Imię: Jarek
Auto: Astra J
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie
Pomocny: 4 razy
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Jarcyk »

Też się podepnę do tematu,szukałem ale nie znalazłem podobnego tematu.
Otóż mam problem z pilotem.Kluczykiem wszystkie drzwi otworze i zamknę.A pilotem mogę tylko otworzyć ale już pilotem nie zamknę wie ktoś co się mogło schrzanić??? :/

Zablokowany