Nie działa lampka bagażnika.

ja37

V.I.P.
Posty: 6033
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#11

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Ten czarny, to + po włączeniu radia..
Nie miałem do czynienia z taką anteną, ale czy nie jest potrzebny przekaźnik do niej?
Czy ona ma w sobie już gotową elektrykę?

Maciej_Lewy

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Maciej_Lewy »

Tak ona ma już swoją elektrykę...Masz tam wychodzące trzy kabelki jeden podłączasz do masy drugi do + a tzreci to remote control czyli np. do radia lub centralnego zamka czyli do urzadzeni ktore wysyla sygnal do wlaczenia...

Tam z tylu gdzie jest lampa tez mam wlasnie takie kostki i sa trzy kabelki masa + oraz czarny wlasnie i wydaje mi sie ze to chyba od centralnego albo od zaplonu...

Bede musial sprawdzic...:)

[ Dodano: 2008-11-05, 22:15 ]
Aha wlasnie chodzi o to ze ten czarny nie wiem gdzie on wychodzi...nigdzie kolo radia go nie ma...Cos mi sie zdaje ze to raczej moze byc albo zaplon albo zamek centralny ale raczej zaplon chybaa..

ja37

V.I.P.
Posty: 6033
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#13

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Ja sądzę, że od radia.
Po co miałaby się wysuwać antena po włączeniu samego zapłonu?
Teoretycznie powinien być niebieski, jak masz możliwość, to zmierz, czy niebieski przy radiu ma przejście do tego czarnego przy antenie

Maciej_Lewy

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Maciej_Lewy »

No właśnie kurcze nie ma dzisiaj podłączyłem antene pod zasilanie a ten czarny zamist remote control. Wtedy przy radiu podpielem bialo niebieski który sobie z kostki wisial do biało niebieskiego przy radiu oznaczonego wlasnie RC i nic zero reakcji czyli chyba nie od radia albo gdzies sie schowal ten kabelek:)

Gdzies czytalem ze moze byc wlasnie od zaplonu ze tak fabrycznie montowali ale nie wiem czy to prawda sprawdze bo jak wtedy podlaczalem to niestety nie przyszlo mi do glowy przekrecenie kluczyka:((hehe ehhhh

Pozdrawiam:)

[ Dodano: 2008-11-06, 21:36 ]
Narazie lampka w bagażniku działa więc pora zakończyc temat:)

Dziękuje Wszystkim za poświecony czas i porady. Do przeczytanka:) :D

Zablokowany