Gdzie moge zregenerowac sterownik.....

Awatar użytkownika
janiszelk

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2008, 10:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Elk
Kontakt:

Gdzie moge zregenerowac sterownik.....

#1

Nieprzeczytany post autor: janiszelk »

Witam wszystkich,mam problem z odpalaniem swojej asterki,szczegolnie z rana,musze kilka razy odpalac bo sie dusi i gasnie.......bylem w serwisie,stwierdzili ze to wina sterownika od klimy,jednak po wymianie dalej te same objawy......wiec twierdza teraz ze to sterownik silnika,w ubieglym roku juz go regenerowalem,zreszta przez ta sama stacje w ktorej bylem teraz.....gwarancja byla na rok,po wygasnieciu awaria.......fakt ze w ubieglym roku byly inne objawy,wiec naprawa byla z powodu tracenia mocy.....ten sterownik wysylali gdzies do piaseczna chyba.......teraz koszt naprawy w serwisie to 1200 zl.......szukam wiec sam jakiejs firmy ktora tym sie zajmuje,moze ktos cos poleci???chodzi mi o regeneracje wspomnianego sterownika.....aha,mam astre 99 rok silnik 1.6 8....czyli X16SZR.......moc 55kw....

Maryś

V.I.P.
Posty: 896
Rejestracja: 16 cze 2007, 12:25
Imię: Maciej
Silnik: 2.0
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#2

Nieprzeczytany post autor: Maryś »

janiszelk pisze:kilka razy odpalac bo sie dusi i gasnie
i
janiszelk pisze:ze to wina sterownika od klimy
Moze i ja sie nie znam ale co ma jedno do drugiego? Lapiej napisz co sie z autem dzieje, bo cos mi sie slabo widzi by to byla wina komputera :shock:
Mechanika pojazdowa. Gdańsk tel 530-612-613.

karola44-81

Astro-maniak
Posty: 291
Rejestracja: 10 gru 2007, 10:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Połaniec
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: karola44-81 »

Bardziej by tu podchodzilo na problemy z zasilaniem w benzynke.

Awatar użytkownika
janiszelk

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2008, 10:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Elk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: janiszelk »

No wiec tak.......najpierw wzieli sie za sterownik od klimy bo po przekreceniu kluczyka wlacza sie wiatrak od klimy,wiec mysleli ze jest za duze obciazenie pradowe i dlatego jest problem z zapaleniem....jednak po wymianie tego sterownika dalej jest tak samo......kluczyk,zaplon i wiatraki sie wlaczaja,po kilkudziesieciu skundach sie wylaczaja.......niestety gdy zapali nie wchodzi wogole na obroty tylko od razu sie dusi,nic nie daje dodawanie gazu.....zreszta bez gazu jest tak samo.......dopiero po kilkukrotnym takim odpaleniu zaczyna chodzic normalnie,kilka chwil popracuje i juz jest ok......osobiscie nie wiem jak jest to rozwiazane,ale kiedys to bym powiedzial ze to brak ssania,ale teraz to sam niewiem .......wiec w serwisie opla stwierdzili ze to wina glownego sterownika........wyslalem go do zakladu do Rumii,jeszcze nie dotarl,ale zobaczymy co to da,gosc sie zajmuje naprawa hybryd,ale powiedzial ze z tym sobie tez powinien poradzic......koszt 500 zl.......zobaczymy co wyjdzie.....dam znac.....

Zablokowany