Podświetlenie deski, brzęczek, tylne mijania itd

Piterw

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 02 paź 2008, 9:14
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Piterw »

to dziś po pracy sobie to sprawdze.szkoda że nie wiem od czego który bolec bo byłoby łatwiej

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

no ja niestety nie pomogę. Ewentualnie możesz zapytać na [External Link Removed for Guests] tam jest forum typowo techniczne dla astry - myślę że pomogli by Ci z tym bez problemu

Piterw

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 02 paź 2008, 9:14
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Piterw »

Przed chwila podłączyłem inny włącznik-dobry od corsy i niestety nadal nic-brak poprawy więc ta wersja odpada.i co dalej?

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

należało by teraz sprawdzić instalację krok po kroku posilając się schematami :/

Piterw

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 02 paź 2008, 9:14
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Piterw »

Bezpiecznika mi nie wypala,włącznik świateł jest dobry bo wsadziłem z innego autka i też nie działa (corsy)Włączniki światła przy drzwiach też są ok bo sprawdzałem i nic nie ma.W takim razie mam pytanie-czy możliwe jest żeby było coś walnięte od bezpiecznika do włacznika świateł mijania itd czy bardziej prawdopodobne od włącznika dalej.Czy wiecie moze jak jest kostka od włącznika świateł ( w którą wpinamy włącznik) to w którym wejściu przy przekreceniu kluczyka powinno być napiecie?bo jest kilka u góry i kilka na dole-może je odpowiednio połączyć drucikiem żeby ominąć włącznik i wtedy mieć pewnośc co nie działa?I druga kwestia-któredy idą kable od włącznika do brzęczka i switałe z tyłu?Bo to moje pierwsze autko a nie chce całego rozbierać

[ Dodano: 2008-11-26, 11:32 ]
Powiem wam jedno-nie żałujcie na okuliste.Mój błąd i żle spojrzałem.Już światła i brzęczek działaja.Nie mam tylko podświetlenia deski rozdzielczej-predkościomierz obrotomierz.Czy wiecie jakie żarówki tam wchodzą żeby je od razu kupic bo pewnie sie sfajczyły bo innego pomysłu nie widze.W ogóle jak to rozebrać żeby sie dostac do żarówek?

Zablokowany