[Astra G] Brzęczek przy otwartych drzwiach

Awatar użytkownika
Luki S

Astro-maniak
Posty: 1318
Rejestracja: 01 paź 2008, 19:34
Imię: Łukasz
Auto: GTC Turbo 283 KM Stage 3+
Silnik: Z20LER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Luki S »

ja37 pisze:Może lepiej sobie zmień radio, albo samochód, bo sam nie wiesz czego chcesz.....
Nie można mieć wszystkiego na raz.
No muszę przyznać, że bardzo interesująca propozycja... Na pytanie w jaki sposób pozbyć się brzęczka odczytuję "zmień samochód"... Widzę, że niektórzy są naprawdę bardzo twórczy... Ciekaw jestem czy jak przepali mi się żarówka to też doradzisz mi zmianę auta... bądź w najlepszym wypadku zmianę całego reflektora...

Widzę, że tylko jedna osoba w tym temacie zrozumiała moje zapytanie i jest nią JOszi

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

Luki S pisze:Widzę, że tylko jedna osoba w tym temacie zrozumiała moje zapytanie i jest nią JOszi
dzięki. Rozwiązaniem dla Ciebie było by odłączenie sygnału na przekręconym kluczyku. Przecież ze stacyjki musi iść jakiś kabelek który daje zasilanie na ten brzęczyk i biorąc pod uwagę że kluczyk w stacyjce i światła mają inne sygnały tak więc są pewnie na innym obwodzie i to może być sposób na Twój problem

ja37

V.I.P.
Posty: 6033
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#13

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Luki S pisze:No muszę przyznać, że bardzo interesująca propozycja... Na pytanie w jaki sposób pozbyć się brzęczka odczytuję "zmień samochód"... Widzę, że niektórzy są naprawdę bardzo twórczy...
Dziwisz się?
Przeczytałem cały temat, nic ci nie pasowało, o takie rzeczy, to lepiej na elektrodzie zapytać, tu ci ludzie radzą, którzy nie sa elektrykami.
I twój ostatni szyderczy post skłonił mnie do napisania tego, co napisałem.

Jak jesteś taki mądry, to sobie ściągnij [External Link Removed for Guests], popatrz na schematy i zobacz, jaki będziesz mądry.

Powodzenia.

Zablokowany