[Astra G] Lampy przód SONAR i xenon

mariobtl

Astro-maniak
Posty: 338
Rejestracja: 29 sie 2008, 0:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

[Astra G] Lampy przód SONAR i xenon

#1

Nieprzeczytany post autor: mariobtl »

Koledzy mam pytanie... Mam zestaw xenon H1 i chce go zamontować do moich aniołków ale z prawej strony auta jest tak mało miejsca ze nie da się nawet wyciągnąć starej żarówki. Czy jak odkręcę te dwie górne śrubki które trzymają klosz to lampa się odchyli i będę miał na tyle miejsca żeby włożyć nowe żarówki czy muszę ściągnąć zderzak?? :/
pozdrawiam :m


Poprawiłem tytuł i ort.
Thomas87
Ostatnio zmieniony 18 sty 2009, 16:21 przez mariobtl, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie szyby w doł bo bas dudni w membranach, a Ty weź swoją fure bo zostanie rozje**** :)

Moja Asterka :D
[External Link Removed for Guests]

szogun

#2

Nieprzeczytany post autor: szogun »

Odkrecenie tych dwóch srub nic Ci nie da, nie odchylisz tych lamp tak zeby wsadzić nowe zarówki.Od spodu masz te lampy przykręcone do nadwoznia i jak bedziesz mocno szarpał ułamiesz plastik który je trzyma a w efekcie lampa moze Ci latać.Od strony pasazera mozesz wyciagnać cała pokrywe filtra powietrza i bedziesz miał lepszy dostep.Pewnie wiesz ze wystarczy odkreciec po dwie sruby z kazdej strony(w nadkolu) i dwa zatrzaski z sprzodu i masz luzny zderzak bardzo dobry dostep do srub mocujacych lampe.Niestety ale innych sposobów raczej chyba nie ma.

mariobtl

Astro-maniak
Posty: 338
Rejestracja: 29 sie 2008, 0:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: mariobtl »

wiem własnie juz sie o tym przekonałem tyle ze nie chce mi wejsc do konca zarowka i i tak bede musial sciagac zderzak zeby troche przypilowac tam przy wejsciu zarowki. dzieki za pomoc.
Do zamkniecia! ;)
Wszystkie szyby w doł bo bas dudni w membranach, a Ty weź swoją fure bo zostanie rozje**** :)

Moja Asterka :D
[External Link Removed for Guests]

Zablokowany