[Astra F] Problem z Alarmem TYTAN 4

Deus blade

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 01 paź 2008, 20:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

[Astra F] Problem z Alarmem TYTAN 4

#1

Nieprzeczytany post autor: Deus blade »

Witam panów i jednocześnie pytam co mam zrobić..... Dzisiaj wieczorem przed marketem chciałem załączyć alarm. Posiadam Alarm wraz z centralnym zamkiem. Gdy nacisnąłem przycisk aktywujący alarm alarm wydał dziwny dziwek i nie załączył się. Alarm ma dodatkową opcje spadku napięcia, gdy odłączę go od akumulatora wydaje cichy dziwek oznaczający spadek napięcia lub braku akumulatora. Właśnie taki dziek teraz wydaje pomimo dobrego poziomu napięcia i obecności akumulatora. Posiadał opcje sygnalizowania kierunkowskazami, ta opcja również nie działa. Alarm kalibruje się prawidłowo i kontrolka pokazuje prawidłową prace.Wychodzi na to ze gdzieś po drodze jest usterka..... Nie wiem co to możne być zanim pojadę do serwisu chciałbym się od Was dowiedzieć co możne być wadą . Czekam na podpowiedzi możne coś komuś takie coś się działo. Pozdrawiam właścicieli najlepszych samochodów na świecie :D.

Poprawiłem tytuł i ort.
Thomas87
Ostatnio zmieniony 04 lut 2009, 9:20 przez Deus blade, łącznie zmieniany 2 razy.
Urs Deus Blade

junek

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 19 sty 2007, 8:25
Lokalizacja: Gdynia

#2

Nieprzeczytany post autor: junek »

A centralnym zamkiem steruje? Jak posiada zasilanie +12V to pewnie padła ci masa puszczona do alarmu... Kontrolka "zasila się" masą poprzez obwody bo mało prądu żre, reszta nie rusza. Ale może też być sam alarm. Może na chwilę odłączyć akumulator?(reset). potem zaczał bym od spr czy alarm nie wlazł w tryb serwisowy, bezpieczników, tych na wiązce do alarmu również, mas.

[ Dodano: 2009-02-05, 21:48 ]
Dodam tylko, że jam mniemam sprawdziłeś działanie OBU pilotów:)

[ Dodano: 2009-02-05, 22:14 ]
jak byś chciał mam pdf-a z instrukcją do tytan 4.

Deus blade

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 01 paź 2008, 20:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Deus blade »

Sprawdzałem oba piloty co do Masy to sprawdzę w najbliższych dniach. a Powiedz mi jeżeli chodzi o te tryb serwisowy to w jaki sposób mogę go określić i jak go usunąć.??
Urs Deus Blade

junek

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 19 sty 2007, 8:25
Lokalizacja: Gdynia

#4

Nieprzeczytany post autor: junek »

Deus blade pisze:Sprawdzałem oba piloty co do Masy to sprawdzę w najbliższych dniach. a Powiedz mi jeżeli chodzi o te tryb serwisowy to w jaki sposób mogę go określić i jak go usunąć.??
Przede wszystkim po zachowaniu diody i samego alarmu. Nie mam pod ręką pdf-a z instrukcją (jestem poza domem) - niektóre alarmy po użyciu przycisku/wyłącznika awaryjnegoi poprostu milkną i jak by ich nie było, inne wchodzą w trym serwisowy. Trza by poczytać jak ten ma. Może zgłupiał z powodu słabego napięcia zasilania? (Aku). Może jutro dotrę do domu, to poczytam jak jest z tym alarmem.

Zablokowany