[Astra F] Poprkontrolki wariuja, nie chce odpalić

Awatar użytkownika
spa85

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2009, 21:57
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: op
Kontakt:

[Astra F] Poprkontrolki wariuja, nie chce odpalić

#1

Nieprzeczytany post autor: spa85 »

witam! mam problem ze swoim samochodem! jechałem sobie na stacje tankować, wszystko było ok 1 zgasiłem auto, zatankowałem! odpalam i ... tak jakby nie chciał załapać silnik! oświeciła się kontrolka pomarańczowa! i zgasła! jadąc samochodem zauważyłem ze światła nie świecą tak jasno jak zawsze! włączała się kontrolka air-bagu! światła przygasały, radio tez! udało mi się dojechać do domu! zgasiłem samochód! chciałem go odpalić jeszcze raz i nie dało rady! nawet nie obrócił! :( gdzie jest wada??? proszę o pomoc!


Poprawiłem tytuł i ort.
Thomas87
Ostatnio zmieniony 23 lut 2009, 9:07 przez spa85, łącznie zmieniany 1 raz.
>>>spa<<<

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

hmm... jeśli chodzi o kontrolki i problemy z elektryką, to czasem warto odpiąć na pare minut akumulator, żeby błędnie wyskakujące błędy w komputerze się skasowały, czasem w jakiś drobnych problemach pomaga. Nie wiem czy dałoby to coś w Twoim przypadku ale spróbować nie zaszkodzi.
Stay tuned ;)

Awatar użytkownika
spa85

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2009, 21:57
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: op
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: spa85 »

odpiołem kable z akumulatora na!i nic nie pomogło! podładowałem dzis auto prostownikiem!,i chodzi normalnie:) nie wiem o co chodzi! moze to wina alternatora?? pasek mi sie ślizga,,i strasznie śmierdzi podczas rozruchu!? szukam dalej usterki!
>>>spa<<<

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

spa85 pisze:szukam dalej usterki
... wymień ten pasek najpierw... jeśli już się przypalił to nic z naciągania bo zaraz strzeli...
... jeśli nadal będzie wariował - kontrola ładowania, a przed tym odczytaj błąd - skoro zapalił sie check to coś powinno sie pokazać... Pozdro..
[External Link Removed for Guests] Obrazek
Pozdrawiam z prawego fotela L-ki

Zablokowany