[Astra F] Schemat podlaczenia elektrycznych lusterek

Awatar użytkownika
maniek86krk

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2009, 12:01
Lokalizacja: Kraków

[Astra F] Schemat podlaczenia elektrycznych lusterek

#1

Nieprzeczytany post autor: maniek86krk »

Witam ostatnio zakupiłem lusterka elektryczne razem z joystickiem ale niestety nie mam instalacji w słupkach chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś z was schemat jak dorobić instalacje ? Można gdzieś kupić oryginalne złączki które wchodzą do joysticka i lusterka czy trzeba te kostki uciąć i dokupić w sklepie nowe ?

Poprawiłem tytuł i ort.
Thomas87
Ostatnio zmieniony 04 mar 2009, 23:10 przez maniek86krk, łącznie zmieniany 2 razy.

*VAUX*

Astro-maniak
Posty: 127
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:25
Imię: Marek
Auto: Astra F, Astra F Caravan
Silnik: 1,6Si 1,6 16v Ecotec
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: *VAUX* »

maniek86krk pisze:Witam ostatnio zakupilem lusterka elektryczne razem z joystickiem ale niestety nie mam instalacji w slupkach chcialbym sie dowiedziec czy ma ktos z was schemat jak dorobic instalacje ? Mozna gdzies kupic oryginalne zlaczki ktore wchodza do joystkicka i lusterka czy trzeba te kostki uciac i dokupic w sklepie nowe ?
Wiązkę drzwi możesz dokupić w całości. Ja zapłaciłem na All..ro 40 PLN. Kompletna wiązka ma konektory z el. podnośnika szyb, centralnego i el. lusterek ( yoy + silniczek+ grzałka).
Rano wrzucę ci na PW oryginalny schemat ( teraz nie mogę skanować , córa śpi :roll: ) od połączenia drzwi do wszystkich w/w punktów. Pozdrawiam VAUX
Przetrwa tylko pierwsza generacja !!!

Awatar użytkownika
maniek86krk

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2009, 12:01
Lokalizacja: Kraków

#3

Nieprzeczytany post autor: maniek86krk »

ok bede Ci wdzieczny :) na allegro ostatnio szukalem calej wiazki ale niestety nie znalazlem mozesz mi powiedziec w jakiej kategorii moze byc ? dodam ze mam centralny zamek i elektryczne szyby

[ Dodano: 2009-02-28, 10:27 ]
orietnuje sie ktos czy mam piny do elektrycznych lusterek ?

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

*VAUX*

Astro-maniak
Posty: 127
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:25
Imię: Marek
Auto: Astra F, Astra F Caravan
Silnik: 1,6Si 1,6 16v Ecotec
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: *VAUX* »

maniek86krk pisze:ok bede Ci wdzieczny na allegro ostatnio szukalem calej wiazki ale niestety nie znalazlem mozesz mi powiedziec w jakiej kategorii moze byc ? dodam ze mam centralny zamek i elektryczne szyby
maniek86krk wyslij mi maila na PW bo nie mam ci jak wkleić tego skanu.
Przetrwa tylko pierwsza generacja !!!

Awatar użytkownika
maniek86krk

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2009, 12:01
Lokalizacja: Kraków

#5

Nieprzeczytany post autor: maniek86krk »

*VAUX* pisze:
maniek86krk pisze:ok bede Ci wdzieczny na allegro ostatnio szukalem calej wiazki ale niestety nie znalazlem mozesz mi powiedziec w jakiej kategorii moze byc ? dodam ze mam centralny zamek i elektryczne szyby
maniek86krk wyslij mi maila na PW bo nie mam ci jak wkleić tego skanu.

wyslalem Ci na PW swojego maila ale jakbys nie dostal to podam jeszcze raz " ziaja8a@op.pl "

Zablokowany