silnik regulacji świateł

voytek

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:48
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KrOsNo
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: voytek »

napisze jak zrobie :mrgreen: bo teraz zimno jak uj auto zasypane i nie chce mi sie grzebać na polu przy tym :roll: :mrgreen:

[ Dodano: 2009-04-15, 23:20 ]
no wiec jestem po dluzeszej przerwie :P niestety brak czasu i nie bawilem sie z tym... tak jak kolega sugerowal zebym napisal czy wasza pomoc sie przydala wiec pisze ze teoretycznie tak,czyli byl brak polaczenia pomiedzy silnikiem a odbkysnikiem,ale niestety w praktyce okazalo sie to troszke trudniejsze....nie dalo sie tak zrobic jak radziliscie trzebabylo sciganac cala lampe no i "w rekach" to zrobic..ale :lol: pojawil sie inny problem ze ta kuleczka ktora jest na koncu tego plastikowego bolca jest zaduza i nie pasuje do lampy valeo.(wogole mam jakies watpliwosci do tej koncowki plastikowej bo jakas dziwna-smieczna byla tak jakby ktos wczesniej kombinowal przy niej)wiec trzebabylo ja spilowac zeby wskoczylo,ale po spilowaniiu okazalo sie ze sie gdzies blokuje i zaczelo na slimaku(w sroku silnika) przeskakiwac :roll: i taki zajebisty szwargot byl :lol: no i obudowa silnika byla peknieta(ale to raczej nie mialo wplywu) no i skonczylo sie na tym ze trzebabyylo kupic nowy silniczek,zalozony,dziala wszystko pieknie i jest oki. taka glupotka a tyle czasu i nerwow zajmie :mrgreen: pozdrawiam

[ Dodano: 2009-04-15, 23:24 ]
i pieniędzy :/
TTI TCB770 + ant. TTI ML-145

Zablokowany