Dziwne rzeczy z alarmem...

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Dziwne rzeczy z alarmem...

#1

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

Jak kupowałem auto dostałem do tego 2 badziewnie wyglądające "piloty". Koleś powiedział, że to taki "ozdobnik" i tyle. Ale czujniki od alarmu są, stacyjka od alarmu jest i alarm... nie działa. Ostatnio przy przekładaniu akumulatora do innego auta po odłączeniu klemy ujemnej zaczęła cichutko "wyć" syrena alarmu. Zdziwiło mnie to, bo po podłączeniu klemy to mija. Te "piloty" oczywiście nie działają, ale bardziej zastanawia mnie fakt, że to coś zaczyna dawać głos dopiero po odłączeniu aku. Po przekręceniu stacyjki alarmu piszczenie ustaje. Spotkał się kiedyś ktoś może z czymś podobnym? Jak dla mnie parodia :)
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kargul »

Po odlaczeniu akusa syrena i tak dalej powinna wyc..Zewby zlodziej nie mial za łatwo :D Wiec moze z Twoim alarmem cos jest nie tak..znaczy napewno jest tylko ciekawe czy to sie da naprawic..skoro masz wsyztskie elementy( pilociki, syrene itp) to moze warto by bylo polookac i moze uda Ci sie go zreanimowac ;)
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

ja37

V.I.P.
Posty: 6067
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 129 razy

#3

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Pewnie masz syrenę z podtrzymaniem, które już pada.
Też jak odłączę aku, to mi cichutko popiskuje, to już syrena do wymiany, bo powinna normalnie głośno wyć.
Poszukaj tego alarmu, może mam schemat do niego :D

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witka co do syrenki to mozliwe jest jeszcze ze stacyjka w syrenie sie zacieła i nie przewodzi za bardzo koszt takiej syrenki to 45 zł a co do reszty alarmu to trzeba sprawdzić czy wogle ona jest czy jest bezpiecznik podłacznony i co dalej idzie czy posiada odciecie zapłonu lub immobilajzer wiec nie kombinuj za duzo bo jak ci sie uruchomi alarm i wszystko poodcina to wtedy bedzie wesoło wrazie czegoi dzwoń moze ci pomoge bo najlepiej by było jak bys podjechał to byśmuy cos napewno zrobili pozdro :m

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

bocian1, napisze do Ciebie na PW, żeby nie ciągnąć tego w wątku ok?
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

GREEN

Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2007, 12:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: płd
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: GREEN »

a u mnie jak zamykam pilotem to sa nastepujace objawy:
1. Przyciskam ZAMKNIJ: dzwiek i zamki sie zamykaja, ale po 2-3 sek. zaczyna wyc...... co jest grane ?????

Stalo sie to nagle przy zamykaniu , do tej pory wszystko chodzilo OK.

Pomozcie
POZDRAWIAM

Żwirek

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 14 cze 2007, 20:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Żwirek »

I ja mam takie objawy :?
Syrenka bez aku, zamykanie z pilota i z dzwiekiem ale alarm nie działa( bujałem kopałem nie domykałem tylnych szyb bo przód sam sie domyka - a z tyłu korba), a i jak otworze z pilota i otworze tylko dzwi kierowcy i nie zapale Asi po 10 sek to zaczyna pikać i sie sam zamyka - to nie działa jak otworze inne drzwi lub bagażnik ALE ALARM NIE DZIAŁA i nie świeci sie dioda od alarmu.

GREEN

Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2007, 12:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: płd
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: GREEN »

wlasnie znalazlem przyczyne mojej przypadlosci- mianowicie mialem wlaczone swiatelko wewnetrzne i alarm to odczytal jako otwarte drzwi. Troche dziwne ... tak przeciez niepowinno byc.
Wazne ze sie juz niewlancza niepotzrebnie.

Zablokowany