Probely z radioodtwarzaczem

Awatar użytkownika
Hendrixx

Astro-maniak
Posty: 514
Rejestracja: 28 sty 2009, 10:58
Imię: Paweł
Auto: Astra H
Silnik: 1.8 benz
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Probely z radioodtwarzaczem

#1

Nieprzeczytany post autor: Hendrixx »

Witam! Nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam :) Mam dziwny kłopot z radiem w swojej astrze. Mam radio JVC KD-G341. Problem z nim polega na tym ze po włączeniu słychać w głosnikach trzask i nic więcej. Na wyświetlaczu widać, że odtwarza utwór czy stację radiową jednak regulacja głośności nie przynosi efektu. Po podłączeniu innego radia, kaseciaka Sony wszystko jest ok. Podłączyłem jvc do innego auta i działa. Czy ktoś ma jakiś pomysł? jvc działało do tej pory i z czasem coraz częściej w czasie jazdy przestawało działać. teraz za każdym włączeniem to samo :| Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
pabloo72

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2009, 18:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: pabloo72 »

Sugerowalbym by radio pojezdzilo jakis czas w innym aucie bo jesli sprawdzales je chwile po podlaczeniu w innym to mozliwe ze cos zakontaktowalo w trakcie podlaczania ale nie znaczy ze radio jest sprawne, tak samo ten kaseciak tez by mogl pojezdzic w twoim aucie by wykluczyc ze cos iskrzy na kablach, wnioski wyciagane na szybko zazwyczaj są błedne. Podobne objawy daje zwarcie na wyjsciu do glosnikow, wtedy zadziala zabezpieczenie koncówki mocy radia.
Paweł

radekastra

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 15 mar 2009, 11:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: z Polski
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: radekastra »

mam JVC kd-g321(wszystko ok gra) ale słychać było trzaski przy otwieraniu drzwi, okazało się że kable przy zawiasach w drzwiach są poprzecierane/popękane, więc może to sprawdź to u siebie

Awatar użytkownika
Hendrixx

Astro-maniak
Posty: 514
Rejestracja: 28 sty 2009, 10:58
Imię: Paweł
Auto: Astra H
Silnik: 1.8 benz
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#4

Nieprzeczytany post autor: Hendrixx »

Dzięki. Jak się okazuje, po odłączeniu głośników z tyłu wszystko gra :] Nie wiecie ile kosztuje przeciąganie kabli u elektryka? :D

lejo1992

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 14 mar 2009, 16:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sierakowice
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: lejo1992 »

do elektryka sie nie opłaca skasuje pewnie 50 zl lepiej kupic paremetrów kabla i samemu to zrobic

rzezniol

Astro-maniak
Posty: 757
Rejestracja: 20 sty 2009, 21:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radzionków
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: rzezniol »

jestes pewien ze to kable ??

Podejzewam ze masz tam oryginalna instalacje a ona zazwyczaj z tyłu nie zawodzi ...

Sprawdz głosniki czy rezystancja jest OK, lub czy podczas poruszania nie maja zwarcia do obudowy.

Pozdro

Zablokowany