schemat bezpieczników

bertone85

schemat bezpieczników

#1

Nieprzeczytany post autor: bertone85 »

witam mam proxbe potrzebuje schemat bezpieczników bo mam intrukcje ale po francusku i nic nie czaje, a dokładnie chodzi mi o bezpoecznik podświetlenias zegarów i i oswietlenia wewnątrz samochodu.

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: chiken »

Jeśli chcesz instrukcje po polsku gdzie będzie ładnie pokazane co i jak żeby tutaj nie wklejać to wejdź w dział techniczny potem w ogólne i tam w temacie download, na 3 stronie kolega pnkra podał link do instrukcji
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

a tak na szybko to wejdź do samochodu wyjmij klapkę od bezpieczników i na jej odwrocie w astrze g powinny być obrazki który bezpiecznik jest od czego

szeryf

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:04
Imię: Arek
Auto: AH Kombi '06
Silnik: 1.9CDTI
Lokalizacja: Socha
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: szeryf »

Opis bezpieczników w Astrze F: [External Link Removed for Guests]

bertone85

#5

Nieprzeczytany post autor: bertone85 »

witam ogldałem i na odwrocie klapki odbezpieczników jest tylko schemat jak są rozmeszczone według nr a ja potrzebuje opis kazdego do czego słuzy,bo nie wiem który jest od oswietlenia wewnątrz auta i w bagażniku.i jeszcze jedno czy astry maja to do siebie zecpsują sie żarówkiu podświetlenia zegarów bo najpierw zgasła jeddna a teraz kolejna i nie wiem czy to bezpieczik czy żarówka poszła.pozdrawiam,

szabla1

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2007, 22:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: szabla1 »

A ja własnie mam pytanko....jak przekrecam przełacznik swiateł wszsytko jest oki swiatła sie zapalaj,no ale jest jedno ale nie ma podsiwetlenia zegrów...wyswietlacza od radia i temperatury i pokretła od powietrza itp.nie sa podswietlone...co to moze byc bezpiecznik poszedł na spacer ??dziekuje za odpowiedz a jezeli to jest to prosze o odpowiedz gdzie ejst ten bezpiecznik...

bertone85

#7

Nieprzeczytany post autor: bertone85 »

co do tych zegarów to nie mam pojecia co możeb być.dziwne to jakieś,sam nie wiem,jak masz ksiązke to sprawdz oznaczenia nr to powinno pisac,bo moja ksiązka jest po francusku

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

szabla1 na 90% bezpiecznik. Skrzynkę bezpieczników w astrze g znajdziesz pod kierownicą po lewej stronie, tam gdzie masz taki schowek. jak się przyjrzysz to ten schowek można wyjąc a trzyma sie on na 4 plastikowych śrubkach. na odwrocie tego schowka znajdziesz rozpiskę bezpieczników. Pamiętaj tylko żeby nie wyciągać każdego bezpiecnzika po kolei bo jak trafisz na bezpiecznik od poduchy i go wyjmiesz to błąd poduszki murowany i zostaje jazda na komputer w celu jego wykasowania.

Zależnie od rocznika astry będziesz tam miał standardowe bezpieczniki samochodowe albo te mini montowane w późniejszych wersjach ;)

szabla1

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2007, 22:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: szabla1 »

Oki dzieki problem rozwiazany....

tomeka

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 04 paź 2008, 20:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: brak
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: tomeka »

ma ktoś schemat bezpieczników do astry g

Zablokowany