problem z odpalaniem

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

problem z odpalaniem

#1

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

Witam wszystkich i proszę o pomoc... dzisiaj rano wsiadłem do mojego dupowozu , wsadziłem kluczyk , przekręciłem i ... nic.. a raczej na odwrót .. auto zwariowało , nic się nie zaświeciło , zapłon nie zadziałał za to zaczołem słyszeć takie cykanie jakby pod licznikiem , nawet na radio nie było prądu ... jak przekręciłem spowrotem na pozycję 0 , to zaczeło cykać i tyle , znowu próbowałem odpalić i dalej nic... :( otworzyłem maskę i odpiołem klemy od aku, poczekalem z minute i zapiąłem ... wsiadłem i auto zachowało się poprawnie , czyli odpaliło... nie mam pojęcia co to miało być , czy jakaś demonstracja władzy ze strony mojego auto :P ale cholernie mnie wystraszyło :D heh napiszcie co to mogło być bo zauważam że elektronika w astrach lubi świrować , ale ze aż tak ;/ ;/ ;/ pozdrawiam
==========82%===========

tmerlin

#2

Nieprzeczytany post autor: tmerlin »

Zabrudzone klemy lub słaby kontakt na klemach .. odpiąc, przeczyścić mocno dokręcic...

piotreq

Astro-maniak
Posty: 57
Rejestracja: 01 sie 2007, 19:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź/Londyn
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: piotreq »

Mhhh moze wystarczy przeczyscic klemy i bieguny na aku.Wiem ze nie za dobry to przyklad ale mialem tak w poldku:P

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

no własnie o to chodzi że prąd tak jakby był ale go nie było :D połączenie z aku było ok bo jedyne co się zaświeciło to przyciski od el. szyb ;/ i coś cykało , dosyć głośno ;/ tak jakby zwarcie jakieś czy coś ... ehh nie wiem .. ;/
==========82%===========

piotreq

Astro-maniak
Posty: 57
Rejestracja: 01 sie 2007, 19:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź/Londyn
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: piotreq »

No wlasnie moze tak byc ze jest ale go nie ma za slabe przewodzenie i za malo go na klemy idzie.Dokladne czyszczenie i wtedy sprawdz.

pnkra

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: pnkra »

michalek206 pisze:no własnie o to chodzi że prąd tak jakby był ale go nie było :D połączenie z aku było ok bo jedyne co się zaświeciło to przyciski od el. szyb ;/ i coś cykało , dosyć głośno ;/ tak jakby zwarcie jakieś czy coś ... ehh nie wiem .. ;/
Cóż... taka przypadłość nowych opli. Elektronika w ich wydaniu to porażka na całej linii.
Mam styczność z Viki C i tam też takie różne jaja się dzieją.
[External Link Removed for Guests]

Zablokowany