Co to?

Awatar użytkownika
kdvhkm

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 02 paź 2007, 22:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Co to?

#1

Nieprzeczytany post autor: kdvhkm »

[External Link Removed for Guests]

co to za przycisk przy pilocie do sterowania lusterkami? włącznik podgrzewania lusterek? po naciśnięciu zapala się żółta dioda obok i gaśnie po jakmiś czasie!
Astra 1.6; 16V; 101 kucy - BENZIN :)

Moja Astra na polskajazda.pl:

[External Link Removed for Guests]

Tucio

Astro-maniak
Posty: 184
Rejestracja: 24 wrz 2007, 19:38
Imię: Krzysztof
Auto: GsiT
Silnik: 20LET by Emu Black
Rocznik: 1994
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Tucio »

tak , to jest grzanie lusterek , sam takie cos mam :P

Awatar użytkownika
major_25

Astro-maniak
Posty: 672
Rejestracja: 24 lip 2007, 11:00
Imię: Tomek
Auto: brak
Silnik: brak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: major_25 »

kdvhkm pisze:
co to za przycisk przy pilocie do sterowania lusterkami? włącznik podgrzewania lusterek? po naciśnięciu zapala się żółta dioda obok i gaśnie po jakmiś czasie!
podgrzewanie lusterek
gaśnie po ok. 15 minutach samoczynnie...nie da sie wylaczyc....powinny obydwa lusterka sie grzac
[External Link Removed for Guests]

Lupo

Astro-maniak
Posty: 128
Rejestracja: 15 maja 2007, 1:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wisła
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Lupo »

tez taki mam,w zimie -rewelacja, naciskasz a po chwili lód tylko spływa i masz suche lusterka a chwile wczesniej skute lodem :mrgreen:
Obrazek

nugat18

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 24 lut 2008, 22:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: nugat18 »

dziwne a ja mam niby lusterka podgrzewane sa takie jakby znaczki na szkłach jak na pokrętłach do dmuchawy, na podgrzewanie szyby.
Ale nie mam takiego guzika i wogółe to mi nie chodzą te lusterka i nie wiem co jest nie tak ? Dzis dopiero kupiłem autko mo i musze je zrobić;/
Mozecie doradzic co moze byc nie halo?

i czy jest do wymiany tylni silniczek wycieraczki? skoro nic nie słychac zadnej pracy przy włanczaniu jej? o CO moze chodzic ? Pozdrawiam

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#6

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Nikt nie odpowiada, to ja napiszę ;) (lepiej późno niż wcale ;D)

nugat18, masz Astrę F? Bo poprzednie posty dotyczyły F-ki. Natomiast w G jest już automatyczne podgrzewanie lusterek. Tzn. wydaje mi sie, że chodzi z podgrzewaniem szyby ;)

Co do tego, że Ci nie chodzi lustro, to wyjmij przełącznik, rozbierz go ostrożnie i przeczyść tą płytkę i styki joysticka. Miałem taki sam problem i czyszczenie pomogło ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobola

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2008, 17:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: knurów
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Bobola »

co do wycieraczki tył , jak włączysz to musi z okolicy bezpieczników usłaszeć takie tyknięcie , jeśli jest to musisz sprawdzic czy dochodzi napięcie do tylnej wycieraczki po uprzednim ściągnięciu osłony na drzwiach bagażnika. Jeśli jest napięcie to jest albo zapieczona wycieraczka albo w takiej czarnej plastykowej obudowie przerwała się blaszka lub poszła dioda. Nalepiej odręcić i sprawdzić wszystko po kolei {mechanizm wycieraczki i silniczek w astrze G jest rozbieralne.

Gość

#8

Nieprzeczytany post autor: Gość »

a co jest w analogicznym miejscu w drzwiach pasażera? albo z tyłu? zawsze myslalem, ze w tych miejscach to el. sterowanie szyb :|

Zablokowany