Centralny zamek

arkadius1988

Centralny zamek

#1

Nieprzeczytany post autor: arkadius1988 »

mam od miesiąca asterke II z 98r. auutko z niemiec zadbane z przebiegiem 17 tyś :) i silnikiem 1,6 ale ósemką. Jest problem wyposarzenie golutkie mam pytanko bo nie moge znaleźć schematu ani opisu ani sklepu gdzie mogę zakupić central tzn. siłowniczki i inne widziałem na allegro całe komplety ale one nie są pod astre ani pod żaden model poprostu central komplet czy to zadziuała jeżeli już to ktoś robił to HELP :((((

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

JA to robilem w swojej f-ce, generalnie jest tak ze mozesz sobie zakupic uniwersalna centralke z silownikami i zamontowac to w autku, nie musza byc specjalnie dedykowane, pozatym raczej nei znajdziesz czegos takiego, druga rzecz to kwestia odnalezienia odpowiednich przewodow na schemacie, jesli to tylko central bez alarmu sprawa jest banalnie prosta, jesli natomiast chcesz razem z centralka alarmowa albo jakas bardziej rozbudowana(np. zamek sam sie zamyka po zalaczeniu zaplony itp.) to tak jka mowie trzeba sie wpiac w odpowiednie przewody, sluze rada w razie czego daj znac moze wspolnymi silami uda sie zrobic odpowiedni opis do tego, pozdrawiam
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

Zablokowany