Wymiana oświetlenia zegarów diody led

emilkarys

Astro-maniak
Posty: 115
Rejestracja: 20 wrz 2007, 12:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Wymiana oświetlenia zegarów diody led

#1

Nieprzeczytany post autor: emilkarys »

Kilka razy spotkałem się na forum z informacjami że diody to niebardzo i że wogóle źle świeci. Wymieniłem i wygląda to tak
[External Link Removed for Guests]

Przyznać muszę że dołożone jest jeszcze po jednej diodowej żaróweczce T05 na stronę.
jest
Obrazek
mały face lifting i będzie
Obrazek

Mroczek Piotr

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2007, 10:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Mroczek Piotr »

Witam , naprawdę niezły widoczek.Zamierzam coś podobnego zmajstrowac i teraz mzm pytanko do Ciebie , czy po rozebraniu i złożeniu zagarów , podczas jazdy nie drrga skazówka obrotomieża ????ps. spotkałem się z takim zjawiskiem u znajomego.

emilkarys

Astro-maniak
Posty: 115
Rejestracja: 20 wrz 2007, 12:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: emilkarys »

Mroczek Piotr, nie mam obrotomierza :) jeśli włożysz same zarówki w oprawkach nie musisz rozbierać zegarów. ja wyjmowałem tempereturę i paliwo przykręcone są dwoma nakrętkami do obudowy z płytką drukowaną. Myśle ze jak bedziesz się obchodził ostrożnie to bedzie działać dobrze.
jest
Obrazek
mały face lifting i będzie
Obrazek

szary

#4

Nieprzeczytany post autor: szary »

Mroczek Piotr nie będą ci drgały żadne wskazówki. wyjmowałem nie raz zegary i jak do tej pory działają bardzo dobrze.

Belial

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 18 lis 2007, 11:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kartuzy
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Belial »

Witam wszystkich

mam pytanie orientuje sie ktos moze ile wchodzi zarówek do podswietlenia zegarów w asterce jedynce?? dodam tylko ze mam wersje licznika z obrotomierzem. Chce zmienic podswietlenie licznika a nie wiem ile zamówic i tez nie chce wprzód rozkręcac licznika

bednarz15

Astro-maniak
Posty: 127
Rejestracja: 02 wrz 2007, 3:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: strzelce kraj.
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: bednarz15 »

Belial pisze:a nie wiem ile zamówic
tutaj małe ostrzeżenie ... nie kupuj shitowych diód z allegro, bo możesz szybko po raz drugi rozkręcać zegary :) wiem bo sam kupowałem ... ścierwo jednym słowem. Nie polecę innych lepszych bo jeszcze nie zmieniałem i nie wiem, które kupić by nie zawiodły...A te "zaj..iste" diody z alle... przygasają no i porażają "trwałością" oraz jakością wykonania. Aaa i nie radzę się kierować opisami : "u mnie masz towar od producenta, nie jakieś lipne samoróbki jak u innych" - takie właśnie kupiłem, bo nie chciałem brać shitu. Wyszło jednak inaczej.
Zresztą było już o tym i na tym forum, ale nie wiem czy czytałeś.
Sam kupiłem, cieszyłem się z montażu, z efektu (niedługo), a później tylko wkurzałem.
Pozdrawiam :)

Mroczek Piotr

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2007, 10:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Mroczek Piotr »

Cześc Bednarz15,jestem laikiem elektronicznym i nie bardzo wiem co miałeś na myśli o didach shitowych ?. Pytam sie ponieważ, też mam mam ochotę zmienic kolor oświetlenia zegarówi znalazłem na Allegro diody T5 z cokolikiem specjalnie przystosowanym do włozenia w miejsce oryginalnego oswietlenia żarówkowego.Ps:ile żarówek podświetla żegar , obrotomież i wskaźniki paliwa i oleju ?. Pozdrawiam

przemula

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 05 gru 2007, 20:33
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sadków (Wrocław)
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: przemula »

Belial pisze:ile wchodzi zarówek do podswietlenia zegarów w asterce jedynce??
Dokładnie cztery sztuki kolego.
ile żarówek podświetla żegar , obrotomież i wskaźniki paliwa i oleju ?. Pozdrawiam
odpowiedź powyżej
pozdrawiam
Przemula
Opel Astra '98 2.0 8V - mój Astrolot

Mroczek Piotr

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2007, 10:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Mroczek Piotr »

Dzięki przemula.

destylator

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 31 gru 2007, 7:36
Imię: Marcin Destylator
Auto: Astra H 1.9 cdti
Województwo: Zagranica - UE
Lokalizacja: Żory/Ballymena
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: destylator »

Mroczek Piotr ja tez nie jestem elektronikiem ale shitowe znaczy złe, do bani do du**, nie nadające się do niczego :mrgreen:

Zablokowany