Problem z akumulatorem :(

Gość

Problem z akumulatorem :(

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

W grudniu kupiłem nowy aku,bo myslałem że od tego tak sie dzieje,mianowicie gdy postoje na wyłączonym silniku z 10min i mam włączone radio to juz później nie moge uruchomic auta,jakby auk był rozładowany nie ma siły nawet zakręcić,dopiero na zapych odpala i mogę jechać,co jest czyżby alternator??A może akumulator trefny ??? :?: Z góry dzięki :)

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

A sprawdzałeś napięcie na akumulatorze?
"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." /Oscar Wilde/

MariuszMax

Astro-maniak
Posty: 179
Rejestracja: 16 sty 2008, 16:29
Imię: Mariusz
Auto: ASTRA J
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Jemappes
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: MariuszMax »

napiecie to nie wszystko, sprawdz rowniez gestosc elektrolitu
Sniezka [External Link Removed for Guests]
Pozdrawiam wszystkich widzianych

Krzysiek11

Astro-maniak
Posty: 110
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Leszczyny
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Krzysiek11 »

Jaki masz sprzęt audio(może jakaś tuba) i jaki akumulator?Czy w czasie gdy nie zapala kontrolki i inne oświetlenie całkowicie przygasa?

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Napięcie sprawdzane dwoma miernikami i jest ok,gdy nie zapala to faktycznie przygaszaja sie wszystkie kontrolki jakby aku wyładowany,może cos z kablami jutro elektryk ma to obejrzeć bo nie daje mi to spokoju :) :lol:

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

a nie masz moze jakiegos dobrego sprzetu audio ?? tuba wzmacniacz ??? i pamietaj nowe akumulatory nie zawsze sa w 100 procentach sprawne moze ten twoj stal troszke latek w magazynie ;/ jedz do dobrego elektryka a przed tym naladuj ako na maxa i niech sprawdzi ci sprzewtem na rozladowanie akumulatora i wtedy dowiesz sie w ilu procentach ako jest sprawne pozdrawiam

Zablokowany