astra II dziwne dzwięki

sent79

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 05 mar 2008, 20:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

astra II dziwne dzwięki

#1

Nieprzeczytany post autor: sent79 »

witam mam taki problem zauwazylem ze po przekreceniu kluczyka od strony pasazera jakby w głębi deski rozdzielczej słychać jakies dziwne bzyczenie i tak jakby cos tam chodzilo i glucho tak stukało ,po zapaleniu dalej to slychać ale ciszej bo silnik troche to zagłusza nie wiem co to moze być coś z poduszką ???

mati83

#2

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

A masz klimę? Ja bym raczej stawiał na wentylację. Nie pali Ci się kontrolka poduszek?

sent79

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 05 mar 2008, 20:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: sent79 »

mam klime ,jak kupowalem swiecila sie kontrolka ale niby jakis koles w serwisie wykasował bląd ale caly czas tam coś rzęźi tak i głucho stuka wystarczy kluczyki przelączyc auto nie musi byc zapalone

mati83

#4

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

A jak klima jest wyłaczona tez suka? To samo z nawiewem. Jak jest wyłaczony to stuka?

sent79

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 05 mar 2008, 20:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: sent79 »

stuka caly czas przy wylączonej klimie i nawiewie

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Może masz jakiegoś mieskańca, u mnie (w innym aucie) zamieszkały mole, a u kumpla łasice które wyjadały mu przewody gumowe.

PS
Jak silnik pracóje co jakiś czas miałknie sobie, doslownie padnie odzie i tu nagle miał,

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

sent79, siemano mam ten sam problem i jest to silniczek od nawiewu wewnętrznego cały czas chodzi sprawdz zreszta sam odkręć schowek i oswietlenie ze schowka i zobacz wyjmij kabelki co dochodzą do nwwiewu wewn. Jeśli znalazłeś rozwiązanie podpowiedz mi co się stało ja jeszcze nie wiem dochodze do tego jak zrobie to napisze pozdro.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

ZIBI83, nieladnie ty zapytales a potem zalozyles nowy temat o tym samym. Tam Ci juz odpowiedzialem.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Gość

#9

Nieprzeczytany post autor: Gość »

wesoł, Przepraszam ale próbuje znaleźć rozwiązanie gdzie sie da ale jak narazie nic z tego nie pomogło jeszcze raz dzięki i sory

Zablokowany