pytanie co do tresci wyświetlacza

danc3r

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 20 mar 2008, 9:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

pytanie co do tresci wyświetlacza

#1

Nieprzeczytany post autor: danc3r »

Tydzień temu kupiłem astre II 2002 sprowadzoną z Holandii. Mam pytanie co do oprogramowania i wyświetlacza ponieważ przez kilka dni na wyświetlaczu oprócz czasu, temeratury i daty pokazywał mi również zasięk w postaci liczby kilometrów jeszcze do przejechania na baku. jednak dwa dni temu zmieniło się się to na napis "Stop Watch" oraz powiększający się czas wraz zjazdą samochodem np. 30h 12min. Nie wiem co to jest i jak to przełączyć na ten zasięg. Z boku wyświetlacza są dwa przyciski ale tym górnym mogę jedynie zmienić datę i czas natomiast naciskając dolny nic się nie dzieje.
Niestety instrukcję obsługi mam tylko w języku holenderskim, więc nie wiem z nej kumam.

Poza tym czy idzie wymienić te holenderskie oprogramowanie na polskie?

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Jezyk wyswietlacza idzie zmienic w ASO. Koszt od 40 do 100 zl. Co do zmiany funkcji wyswietlanej na wyswietlaczu komputera to w prawej manetce (tej od wycieraczek) masz na koncu 2 przyciski i jeden sluzy do resetowania wskazan a drugi do zmiany wyswietlanych informachi (ten blizej Ciebie lub kierownicy) naciskajac go zmienia sie dane wyswietlane na wyswietlaczu. Bedziesz tam mial wskazania spalania chwilowego, sredniego, liczbe km do przejechania na baku i stoper i takie tam bajery.

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#3

Nieprzeczytany post autor: Struna »

A ja polecam lekturę:

[External Link Removed for Guests]

Co prawda ma mnóstwo literówek, bo ktoś niechlujnie przetworzył to przez OCR, ale często w razie problemu z autem, bardzo łatwo sobie poradzić przy pomocy tej instrukcji. Format PDF ;)
Obrazek

Zablokowany