Problem z odpaleniem 2.0 DTL PROSZE O POMOC

Gość

Problem z odpaleniem 2.0 DTL PROSZE O POMOC

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam problem z moja asterka :( Mam ja pol roku i troszeczke problemow. Na samym poczatku, tydzien po zakupie zaczol sie pierwszy problem:

1) pojechalem na miasteczko ,auto zostawilem tak jak zawsze, po powrocie okazalo sie ze nie cche odpalic, wlonczal sie wentylator od klimy i od chlodzenia silnika. Pojechalem drugim autkiem do serwisu, tam mi powiedzieli ze to pompa wtryskowa. jak powiedzieli cene (czyli 4500) nogi mi sie ugiely. Zaprowadzilem autko do elektrykow. Potwierdzili ze to pompa i ze sa to wstanie zrobic( dokladniej modul sterujacy) za jedyne 1400 zl :evil:.
Po dwoch godzinach przedzwonilize autko jest juz sprawne. Pojechalem i zaplacilem.
Bylo wszystko pieknie i fajnie.
2) Jakis miesiac temu podczas jazdy stracilem moc, Auto chodzilo jak bym wykrecil turbine, krecilo sie do 4 tys. obotow i obroty spadaly, predkosc maks. to 115km\h :|
Pojechalem do tych samych elektrykow. Podlonczyli komputer i pojechalismy sie przejechac. Potwierdzili moja teze ze turbina wogole nie chodzi. Zostawielm im autko na noc. Na drugi dzien przedzwonili ze jest juz wszystko OK. Okazalo sie ze poszedl na elektrozawor na turbinie (tak mowili) koszt naprawy 200 zl.
3) no i dzisiaj-piekny sloneczny dzien rano pojechalem sie przejechac wrocilem do domu wszystko dzialalo bez zarzutow. 15 min temu wsiadam do autka chce odpalic a tu ..... Nie dopala. objawy sa takie same jak i przy pierwszym razie. Mozliwe ze to znowu pompa????
PROSZE O POMOC!

siboo

Astro-maniak
Posty: 133
Rejestracja: 30 mar 2008, 13:22
Imię: Łukasz
Auto: Astra J
Silnik: A14NET
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bytom - Woźniki
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: siboo »

Podobno pompa siada od kiepskiego paliwa to moze trzeba zmienic stacje? No chyba ze masz inne dojcia do ropy, pozdrawiam

Zablokowany