Odcinkowy pomiar prędkości.

tutaj dowiesz się gdzie ich szukać i jak ich unikać
Gość

Odcinkowy pomiar prędkości.

#31

Nieprzeczytany post autor: Gość »

A OPP nie działa czasem tak, że komputer sobie wylicza średnią prędkość z czasu w jakim pokonaliśmy odcinek między kamerami? Może te brytyjskie tak działają, że kamery wyliczają średnią z prędkość z bramki wjazdowej i wyjazdowej, ale z naszymi to trochę tak jakby nie zadziała :lol:

Awatar użytkownika
notchbacklpg

Astro-maniak
Posty: 541
Rejestracja: 01 maja 2016, 21:00
Auto: Astra J
Silnik: B14NET LPG
Rocznik: 2016
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 12 razy

#32

Nieprzeczytany post autor: notchbacklpg »

Zaczyna się okres urlopowy a w związku z tym będziemy przemierzać nasz piękny kraj. Może by wpisywać gdzie mogą nas czekać nowe niespodzianki typu OPP (odcinkowy pomiar prędkości).
[External Link Removed for Guests]

Astrid

Astro-maniak
Posty: 99
Rejestracja: 20 wrz 2013, 20:49
Imię: Dominika
Auto: Turbo :)
Silnik: Z20LEL
Województwo: śląskie

#33

Nieprzeczytany post autor: Astrid »

wystarczy patrzec na znaki, przeciez
OPP nie wyskakuje nagle z krzaków


facebook.com/AstraKlubPolska

marek87mat

Astro-maniak
Posty: 739
Rejestracja: 12 sie 2013, 16:21
Imię: Marek
Auto: Ex-Astra F/Ex-Meriva A
Silnik: C18XE/X16XEL/Z16XEP
Województwo: łódzkie
Pomocny: 3 razy

#34

Nieprzeczytany post autor: marek87mat »

Astrid niby prawda, ale na DK72 przed Rawą Mazowiecką jakiś czas temu ktoś "uczynny" przekręcił w bok tabliczkę informującą o tym,że to odcinkowy pomiar prędkości i wjeżdżając było widać tylko znak radaru, więc jeśli ktoś nie zauważył przy okazji żółtej kamery na górze to mógł potem pocztówkę dostać
Jak kto dba tak i ma.
Destylować, degustować, zalegalizować.

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#35

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

notchbacklpg pisze: Może by wpisywać gdzie mogą nas czekać nowe niespodzianki typu OPP
Ale po co, skoro mozna sobie sprawdzić gdzie są..
[External Link Removed for Guests]
Zielone - OPP
Czerwone - foto na czerwonym
Niebieskie - FR stacjonarny
[External Link Removed for Guests] Obrazek
Pozdrawiam z prawego fotela L-ki

Awatar użytkownika
notchbacklpg

Astro-maniak
Posty: 541
Rejestracja: 01 maja 2016, 21:00
Auto: Astra J
Silnik: B14NET LPG
Rocznik: 2016
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 12 razy

#36

Nieprzeczytany post autor: notchbacklpg »

Dla zainteresowanych to między Płońskiem a rondem w stronę Mławy to co kawałek są OPP. Na dodatek nadgorliwcy jadą 10 mniej niż dozwolona prędkość żeby ich przypadkiem nie złapało.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Dickies

Astro-maniak
Posty: 796
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:53
Auto: Inne
Silnik: 2.0/2.2
Województwo: zachodniopomorskie
Pomocny: 1 raz

#37

Nieprzeczytany post autor: Dickies »

KucaQ pisze:QR_BBPOST Może te brytyjskie tak działają, że kamery wyliczają średnią z prędkość z bramki wjazdowej i wyjazdowej
zgadza sie. Dostalem list jakis czas temu, ograniczenie do 113kmh, srednia miedzy bramkami z 80km ponad 220kmh...
Kiedyś Astra H 1.6 16v XER 2009' technical grey

Awatar użytkownika
notchbacklpg

Astro-maniak
Posty: 541
Rejestracja: 01 maja 2016, 21:00
Auto: Astra J
Silnik: B14NET LPG
Rocznik: 2016
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 12 razy

#38

Nieprzeczytany post autor: notchbacklpg »

Dickies pisze: zgadza sie. Dostalem list jakis czas temu, ograniczenie do 113kmh, srednia miedzy bramkami z 80km ponad 220kmh...
Ile ci dowalili jeśli to nie tajemnica?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#39

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Dickies pisze:QR_BBPOST Dostalem list jakis czas temu, ograniczenie do 113kmh, srednia miedzy bramkami z 80km ponad 220kmh.
Wow,w mojej "kartotece pamięciowej" jesteś rekordzistą...a jak przeganiasz maruderów lub"żółwi" na swoim pasie ?
Rogal to ma aparaturę i grzecznie by poprosił przez swój zestaw akustyczny mówiąc niskim basem...sp...dziadu :D .
Rogal nie denerwuj się zaistniałeś tylko żartobliwie ...też trafiłeś do mojej kartoteki pamięciowej.

Awatar użytkownika
Dickies

Astro-maniak
Posty: 796
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:53
Auto: Inne
Silnik: 2.0/2.2
Województwo: zachodniopomorskie
Pomocny: 1 raz

#40

Nieprzeczytany post autor: Dickies »

notchbacklpg pisze:QR_BBPOST Ile ci dowalili jeśli to nie tajemnica?
Sprawa z automatu trafila do sadu poniewaz bylo to ogromne przekroczenie...Najlepsze rozwiazanie w takim wypadku poniewaz w sadzie mozna probowac sie wytlumaczyc. To bylo jak bylem mlody i glupi, dzis tak nie robie, na szczescie wyroslem z takich glupot. O ile ta sprawa rozeszla sie nienajgorzej to innym razem trzasneli mnie 157kmh na 50ciu i tutaj juz nie bylo dyskusji.
Odrazu zabrany samochod na parking policyjny, 6 punktow karnych (12 to max), mandat 200 funtow, laweta policyjna 150funtow,
zerwanie polisy z ubezpieczycielem z automatu (niebezpieczna jazda), zerwanie polisy z mojej winy 150, nowej polisy nikt nie chcial mi wykupic ( zgloszenie jako niebezpieczy kierowca) wiec przepisalem papiery z auta na swojego tate, jemu wykupienie polisy to 120 depoztu, wszystko to trwalo wiec auto stalo 5 roboczych dni na parkingu wiec 125funtow. Zwyzka w ubezpieczalni 100% dla mnie i zakaz ubezpieczen komunikacyjnych na 6 miesiecy. W Uk jest tak,ze ubezpieczenie jest na kierowce i auto, wyzial komunikacji wrzycil w system moje dane i nie moglem ubezpieczyc auta,skierowalem sprawe do sadu o przywrocenie poniewaz auto jest moim narzedziem pracy, a wykroczenie chociaz ogromne to w rzeczywistosci byla to normalna droga, a w miejscowosci kilka domow ''na krzyz'' kazdy minimum kilkadziesiat metrow od drogi, wiec jakiegos specjalnego zagrozenia nie stwarzalem.... po tygodniu mialem zdjetego bana na ubezpieczenia jednak kwota przez rok czasu na ubezpieczenie pojazdu zabijala, Passat 2.0 sportline w przyblizeniu kosztowal mnie 15.000zl za rok OC wiec auto odrazu sprzedalem i kupilem na kilka miesiecy Clio 2ph2 1.2 16v ;)
Automat pisze:QR_BBPOST a jak przeganiasz maruderów lub"żółwi" na swoim pasie ?
Mrugam dlugimi i wlaczam kierunkowskaz w strone barierek, dzis juz mi sie to praktycznie nie zdarza 8-)




Kolege zatrzymali na autostradzie jechal BMW 530d kombi z przyczepka laweta na ktorej mial Citroena c3, wskazanie policyjnej kamery 123mph czyli 197kmh, zostalo mu na rok zatrzymane prawo jazdy bez mozliwosci zdjecia zakazu, grzywna 3000 funtow na ofiary wypadkow, policjant ktory go zatrzymal nawet na sali sadowej powiedzial,ze gosc jest najwiekszym debilem jakiego widzial w zyciu - trudno sie z tym nie zgodzic.
Kiedyś Astra H 1.6 16v XER 2009' technical grey

ODPOWIEDZ