Nie jezdzi na gazie!!

porady i pomoce
bartobbb

Astro-maniak
Posty: 119
Rejestracja: 01 kwie 2008, 12:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

#41

Nieprzeczytany post autor: bartobbb »

No wlasnie mi też gazownik powiedzial, że na allegro się przejechal i że już tam nie kupuje, tyklo w hurtowni. Nie dopytywalem w jakim sensie się przejechal, ale pewnie ciężko wtedy z gwarancją, a co to za jakoś to też nie wiadomo. Na takich membranach to może rzeczywiście ciężko przejechać więcej niż 20 tys. Ale jak sie kupuje z porządnego źródla, porządne membrany, swoje kosztują i gazownik je chwalil, to czemu nie? Zobaczymy jak to będzie

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#42

Nieprzeczytany post autor: dresat »

bartobbb,
bartobbb pisze:na membrany też mam gwarancje producenta przecież.
I jak niby zamierzasz tę gwarancję producenta wyegzekwować, jeśli wolno zapytać, zakładając, że zakupu dokonasz na Allegro? ;)
myśleć...też bym umiał!

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#43

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

dresat pisze:Adamo, Zauważ, przeglądając posty, że Kolega bartobbb ma reduktor Lovato...?
ja porównywałem do swojego, mam landi i taki musze albo zregenerować albo wymienic

bartobbb

Astro-maniak
Posty: 119
Rejestracja: 01 kwie 2008, 12:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

#44

Nieprzeczytany post autor: bartobbb »

dresat pisze:I jak niby zamierzasz tę gwarancję producenta wyegzekwować, jeśli wolno zapytać, zakładając, że zakupu dokonasz na Allegro?
Po pierwsze nie kupuje na allegro tylko w hurtowni zakupil sprzęt mój mechanik.
Po drugie mechanik mi to zrobi, więc wszelakiego typu reklamacje kierowal bede do niego, poniewaz on zakladal, jesli jest pewny swej roboty to on bedzie sie dobiegal reklamacji w hurtowni do producenta.
ps. Zestaw naprawczy kupiony już przez mechanika, w poniedzialek zalożenie, regulacja i bede już sobie na gazie znów jeździl :)

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#45

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

bartobbb pisze:więc wszelakiego typu reklamacje kierowal bede do niego
To zabezpiecz się aby wystawił Ci fakture z naprawy, inaczej będziesz mógł gwarancje sobie włożyć za przeproszeniem w d... jak na niektórych aukcjach z allegro, chociaż też nie wiem za bardzo jak rościć od allegrowiczów gwarancę mimo otrzymanych faktur czy paragonów. No chyba że masz znajomego mechanika i wiesz że Cię nie zostawi w razie czego na lodzie.

ODPOWIEDZ