Instalacja LPG przestała działać :(

porady i pomoce
Awatar użytkownika
lendzioch

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2008, 11:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: OST / Opole
Kontakt:

Instalacja LPG przestała działać :(

#1

Nieprzeczytany post autor: lendzioch »

Witam,
Mój problem polega na tym, że pewnego ranka kiedy odwoziłem dziewczynę do pracy jak codzień odpaliłem asterkę z Pb95 i po przekroczeniu 2tyś. obrotów miała się przełączyć na LPG ale niestety tego nie zrobiła :/ mignęła zielona kontrolka na przełączniku i to wszystko. Od tej pory nie chce się przełączyć na gaz :( bez względu na ustawienie przełącznika, czy to na sam LPG czy na odpalanie z Pb z przełączeniem na LPG. Po prostu nie świeci się kontrolka a autko jeździ ale na Pb. Dodam że jest to instalacja firmy Zavoli. Jeśli ktoś zna przyczynę takiego zachowania instalacji, a raczej jego brak bedę wdzięczny za jakąkolwiek radę pozdrawiam :)
[External Link Removed for Guests]

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: dresat »

lendzioch, Sprawdź bezpiecznik instalacji; zwykle jest widoczny po podniesieniu maski. Popatrz po przewodach, bo różnie jest lokowany. ;)
myśleć...też bym umiał!

Awatar użytkownika
lendzioch

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2008, 11:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: OST / Opole
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: lendzioch »

Jutro to sprawdze zanim pojadę do gazownika. Dzięki za radę dresat :) Mam nadzieję że znajdę ten bezpiecznik :| a jak on wogule wygląda? hmm...
[External Link Removed for Guests]

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: dresat »

lendzioch, Bezpiecznik wygląda tak samo, jak te ze skrzynki bezpieczników - płaski. ;)
myśleć...też bym umiał!

Awatar użytkownika
lendzioch

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2008, 11:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: OST / Opole
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: lendzioch »

Przyczyna niesprawnej instalacji usunięta za sprawą trafnej podpowiedzi ze strony dresata :), a tym samym na jego kocie ląduje punkcik za pomoc. Dzięki kolego :) temat uważam za zamknięty. pozdrawiam
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ