Dwie kontrolki

porady i pomoce
jjunior11

Astro-maniak
Posty: 104
Rejestracja: 04 wrz 2008, 20:48
Imię: Daniel
Auto: ASTRA 2
Silnik: 2.0 dti 16v
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: jjunior11 »

jest zdjęty ale i tak gaśnie ale dzięki za wszystko jutro zmienię kable i świece bo mam przebicie i to spore patrzyłem wieczorkiem i widać jak iskry chodzą po kablach pozdro i zobaczymy co dalej będzie :)
Nie wazny tuning ani granie najważniejsza jest asterka :)

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: dresat »

jjunior11,
jjunior11 pisze:jest zdjęty ale i tak gaśnie
Zrób kolejny krok i na wlot powietrza do obudowy filtra załóż giętką rurkę, np taką "drut w aluminium", aby można było ją skierować wzdłuż obudowy ku szybie; Powstaje w ten sposób odwrócenie poboru powietrza, a to z kolei zapobiega "zdmuchiwaniu gazu" - tak twierdzą co światlejsi gazownicy. Ja też tak mam zrobione. Całe działanie ma na celu zapobiegać wtłaczaniu powietrza; silnik ma go zassać tyle, ile trzeba. I po wyrzuceniu na luz zapominasz o gaśnięciu. :D
myśleć...też bym umiał!

Awatar użytkownika
lukasz5992

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 01 wrz 2008, 21:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Staszów
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: lukasz5992 »

Ostatnio miałem identyczny problem i po wymianie filtra gazu wszystko jest w porządku,
a świece też wymieniłem ale stawiam na filterek.Może tez być membrana do wymiany.
Gdzieś na forum było opisane jak się go wymienia.Co do diod od gazu ja mam 3 zielone pełny zbiornik 1 czerwona rezerwa ale kompletnie nie wierzę w te wskazania ja robię na zbiorniku ( w kole ) ponad 350km i nadal testuje bo mam asterkę dopiero tydzień.

ODPOWIEDZ