Instalacja gazowa Koltec- Necam ( holenderska ) w Astrze.

porady i pomoce
Awatar użytkownika
SKORBI

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2008, 20:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gorzów
Kontakt:

Instalacja gazowa Koltec- Necam ( holenderska ) w Astrze.

#1

Nieprzeczytany post autor: SKORBI »

Witam. Mam Astrę 1,6 i z roku 1992. Sprowadzona z Holandii , z instalacją gazową Koltec-Necam. Instalacja sprawuje się dobrze.Problem mam z kabelkiem wyrwanym z wtyczki .Kabelek ten wychodzi z komputera ster. gazem ( symulator lambdy ) do silnika krokowego ( elektrozaworu ) na początku instalacji.Jeśli ktoś z Kolegów posiada identyczną instalację i zechciałby mi pomóc, wyślę zdjęcie przedstawiające problem.Nie widzę możliwości zamieszczenia zdjęcia jako dodatku do postu.Pozdrawiam.SKORBI.

toms

Astro-maniak
Posty: 79
Rejestracja: 20 lip 2008, 13:02
Imię: Tom
Auto: AG 1.6 NJoy
Silnik: Z16SE
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: toms »

Witaj
Napisz jeszcze czy to jest II generacja czy III. Ja jeździłem ale Combo z III w Z16SE. Wszystko było zaprogramowane w orginalnym ECM opla. Były to tzw fabryczne instalacje opla. Ale potem z nich się wycofano na problemy z dostaniem do nich orginalnych części. ASO więc zaczeło montować zamieniki od BRC lub cos co pasowało. Szczególnie jeśli chodziło o filtry. Kiedyś było przedstawicielstwo na polskę ale teraz to nie wiem czy jest. Podobno jest kilku gazowników którzy radzą sobie z tymi instalacjami bez problemów. Jesli kabelki masz wyrwane to czy ci instalacja dalej dobrze działa? Jedź do jakiegoś gazownika może on coś poradzi.

[ Dodano: 2008-10-10, 21:51 ]
masz linka [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ