Wymienic reduktor czy nie?

porady i pomoce
000lenka

Astro-maniak
Posty: 84
Rejestracja: 14 sie 2008, 21:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Wymienic reduktor czy nie?

#1

Nieprzeczytany post autor: 000lenka »

hej,
mam pewnie głupie pytanie,ale moja astra po wymianie filtra,swiec zaczela palic wiecej niz przed teraz robie za 50zl okolo 117km.wczesniej robilam 200km za te sama kwote:(
Panowie co tak mi ustawilli gaz,ze gorzej niz bylo jak pojechalam bo samochod mocy nie miala zdarli dodatkowe 20zl za regulacje czyli w sumie mnie wysiudali na 180zl a jest gorzej niz wczesniej. Mozna bylo od razu reduktor wymienic,ale perspektywa 400zl wkrotce chyba okazala sie lepsza,ale napewno tam juz nie wroce. Chcialam się poradzić czy po wymianie reduktora bedzie moja astra palila znacznie mniej?bo nie wiem czy pakować 400zl znow w nia czy jezdzic az reduktor calkowicie padnie?
Szczęśliwa Kierowniczyni Astry F Caravan :*

Awatar użytkownika
plusek87

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2008, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gajew koło Kutna
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: plusek87 »

Najpierw jedzi do jakiś porządnych gazowników żeby ci wregulowali bo reduktor to rzczej sie ymienia dopiero jak wolnych obrotów nie trzyma.

000lenka

Astro-maniak
Posty: 84
Rejestracja: 14 sie 2008, 21:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: 000lenka »

moj nie trzymał,wolnych obrotow,pojechalam to wyregulowal inny gazownik i chodzi,potem Aska gasla po przejechaniu 3km,dolalam plynu i jezdzi normalnie ale zre gaz 15litrow na 100km normalnie jak zuk :evil:
Szczęśliwa Kierowniczyni Astry F Caravan :*

Awatar użytkownika
plusek87

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2008, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gajew koło Kutna
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: plusek87 »

skoro nie trzyma wolnych to jest na wykoniczeniu ale na 100% nie jestem pewien a jak było mało płynu to poprostu mroźło reduktor.

.::Pionier::.

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 09 wrz 2008, 18:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: .::Pionier::. »

000lenka, a ile kilometrów zrobiłas na tym parowniku?
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

asterixs

Astro-maniak
Posty: 84
Rejestracja: 07 mar 2008, 16:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Debe Wielkie
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: asterixs »

000lenka pisze:jak pojechalam bo samochod mocy nie miala zdarli dodatkowe 20zl za regulacje czyli w sumie mnie wysiudali na 180zl a jest gorzej niz wczesniej.
to sporo zaplacilas kolezanko!!
000lenka pisze:Mozna bylo od razu reduktor wymienic,ale perspektywa 400zl wkrotce chyba okazala sie lepsza,ale napewno tam juz nie wroce
reduktor to koszt 250zl wymiana GRATIS powinna byc a jak nie to zmien gazownikow :!:
- mi tez nie trzymal wolnych obrotow, spalal wiecej i mocy brak :( codzinnie maska w gorze i regulacja itp i tak przez tydzien myslalem ze to reduktor..a tu pan gazownik twierdzi ze wymiana wchodzi w gre-doradzil mi zebym np zmienil stacje na ktorej zawsze tankuje i pojechal do jakies rafinerii np Orlenu a zawsze tankowalem BP lub MINOL
problem razwiazany tylko nie wiem na jak dlugo..trzyma obroty i mniejsze spalanie ale to tylko moje sugestje
aha zrobilem juz na tym reduktorze ponad 35tys/km a tu zima nadchodzi wiec jak beda jakies klopoty to do wymiany reduktor he he
000lenka zmien swojego gazownika bo zdziera z ciebie KASE :!:
moj za wymiane filtra bierze 10zl a za wymiany, podpiecie pod komp, regulacje itp nic nie bierze a z ciebie zdarli juz 180pln -CHAMSTWO!!!!!
była Astra F jest Vectra B..
ale nadal mam sentyment do astry choc jezdze Vectra

ODPOWIEDZ