Po przełączeniu na LPG, pompka paliwa działa razem z LPG

porady i pomoce
dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: dresat »

misiek775,
misiek775 pisze:Człowieku rusz głową zanim coś napiszesz bo piszesz straszne głupoty.
Ty faktycznie jesteś "klepiący zaworami" - cytat z Twojego profilu - a do tego nerwus, a taki młody...ZATEM: uzasadnij logicznie i konkretem poprzyj, czemu ma służyć tak naprawdę odłączenie pompki, oprócz tego, że nie będzie "mieliła" benki jakoby bez sensu. Zupełnie, jakbym mecenasa Giertycha słyszał... ;) :) :D
myśleć...też bym umiał!

misiek775

Astro-maniak
Posty: 235
Rejestracja: 21 kwie 2008, 9:30
Imię: Michal
Auto: Opel Astra F
Silnik: x16szr + LPG
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Wielgie / Bydgoszcz
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: misiek775 »

Ja juz wszystko napisałem.

mały ot

"myśleć...to coś daje?" może warto kiedyś spróbować ? :/
LPG CHARGED

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: dresat »

misiek775,
misiek775 pisze: "myśleć...to coś daje?" może warto kiedyś spróbować ?
Przyjmij Sobie jako podstawową dewizę na dalsze lata owocnego życia... :D
myśleć...też bym umiał!

misiek775

Astro-maniak
Posty: 235
Rejestracja: 21 kwie 2008, 9:30
Imię: Michal
Auto: Opel Astra F
Silnik: x16szr + LPG
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Wielgie / Bydgoszcz
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: misiek775 »

dresat pisze:Przyjmij Sobie jako podstawową dewizę na dalsze lata owocnego życia... :D
Zaraz nam wątek zakłudkują :mrgreen:
LPG CHARGED

Firek

Astro-maniak
Posty: 121
Rejestracja: 12 lis 2008, 19:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: Firek »

dresat
Ja sądzę że kolega misiek jeszcze nigdy nie widział dobrzezastanegho wtrysku, który aby chodził trzeba potraktowac młoteczkiem :>
A oczywiście misiek, nie uwzglednia tego że może zaistniec taka sytuacja: Jedziemy sobie jedziemy (na LPG), nagle koniec gazu stacji w pobliżu nie widac, przeżucamy na benzynkę a tu przekażniczek bach i sie spalił, no i buuuuuuu stoimy. No chyba że jesteśmy przygotowani na wszystko jak macgaiwer i zapas przekaźniczków wszelakiej maści may w bagarzniczku ;)

[ Dodano: 2008-12-04, 19:31 ]
Ja osobiście nie jestem zwolennikiem odcinania w jakikolwiek sposób pompy paliwa i zawsze odradzam to wszystkim, bo uważam to za zbędną ingerencjew układ elektryczny, zwiekszający tylko ryzyko uszkodzenia któregoś z podzespołów(samej pompy, wtryskiwacza). Pompa będzie stała to się z czasem slicznie zabrudzi, straci wydatek i kłopoty z układem paliwowym murowane, a tak to sobie pracuje(nie spali sie puki ma paliwo w zbiorniku-bo nim sie chłodzi i smaruje) i pracuje a przy okazji chłodzi wtryskiwacz przepuszczając przez niego swierzutkie paliwko :lol:

misiek775

Astro-maniak
Posty: 235
Rejestracja: 21 kwie 2008, 9:30
Imię: Michal
Auto: Opel Astra F
Silnik: x16szr + LPG
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Wielgie / Bydgoszcz
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: misiek775 »

Firek pisze:dresat
Ja sądzę że kolega misiek jeszcze nigdy nie widział dobrzezastanegho wtrysku, który aby chodził trzeba potraktowac młoteczkiem :>
A oczywiście misiek, nie uwzglednia tego że może zaistniec taka sytuacja: Jedziemy sobie jedziemy (na LPG), nagle koniec gazu stacji w pobliżu nie widac, przeżucamy na benzynkę a tu przekażniczek bach i sie spalił, no i buuuuuuu stoimy. No chyba że jesteśmy przygotowani na wszystko jak macgaiwer i zapas przekaźniczków wszelakiej maści may w bagarzniczku ;)

[ Dodano: 2008-12-04, 19:31 ]
Ja osobiście nie jestem zwolennikiem odcinania w jakikolwiek sposób pompy paliwa i zawsze odradzam to wszystkim, bo uważam to za zbędną ingerencjew układ elektryczny, zwiekszający tylko ryzyko uszkodzenia któregoś z podzespołów(samej pompy, wtryskiwacza). Pompa będzie stała to się z czasem slicznie zabrudzi, straci wydatek i kłopoty z układem paliwowym murowane, a tak to sobie pracuje(nie spali sie puki ma paliwo w zbiorniku-bo nim sie chłodzi i smaruje) i pracuje a przy okazji chłodzi wtryskiwacz przepuszczając przez niego swierzutkie paliwko :lol:
Widziałem zapieczony wtrysk tyle za samochod nie mial gazu.
Czesto za to widzialem awarie pompek.

JA mam odcietą, jak nie chcecie to nikt was nie zmusza do odciecia
Ja jestem zwolennikiem, wy widac nie.
Jak mowi porzekadło "jeden lubi jak mu graja cyganie, a drugi jak mu nogi śmierdza"
LPG CHARGED

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: dresat »

misiek775,
misiek775 pisze:Jak mowi porzekadło "jeden lubi jak mu graja cyganie, a drugi jak mu nogi śmierdza"
To Firek i ja wolimy, jak nam grają cyganie! Trzeba Ci oddać Wysoki Poziom Kultury Osobistej z takim porzekadłem :m
myśleć...też bym umiał!

Usunięty użytkownik 3235

#28

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Koledzy misiek775 i dresat, nie róbcie OT w temacie ani nie obrażajcie się nawzajem, w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty, a Wy dostaniecie po ostrzeżeniu.

ODPOWIEDZ