Gaz odpalanie ponowne

porady i pomoce
Grzes D.

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 12 lut 2008, 22:33
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z17DTJ
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Gaz odpalanie ponowne

#1

Nieprzeczytany post autor: Grzes D. »

Mam taki problem.
Odpalam Aske na zimnym silniku z benzynki (zawsze z benzynki i pozniej na gaz za chwilke)
jest wszystko OK. Gasze auto i zamykam garaz lub nie gasze i jade pod blok (okolo 300m)
i przez dluzsza chwile zeby odpalic musze krecic dluzszy czas. Problemu nie ma kiedy silnik jest zimny lub cieply. Pojawia sie tylko kiedy przejade na zimnym silniku krotki dystans poki silnik sie nie zagrzeje (szczegolnie kiedy jest chlodniej). Filterek gazu wymieniony. Moze membranka? Spotkaliscie sie z takim przypadkiem?
ps. Dodam ze takiego problemu nie mam na benzynie. Pali zawsze i wszedzie z "dotyku"
Szerokiej drogi
Grześ D.

kornel

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 08 cze 2009, 18:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kornel »

Grzes D., Napisz może, jaką masz insztalację - "zwykłą", ze śrubą na wężu od reduktora do miksera ,czy II-gą generację - wtedy na wężu masz "takie coś" z podłączoną wtyczką i z niej kabelki...powinny prowadzić do płaskiego, czarnego pudełka - komputerka/sterownika gazu. ;)
Jakby co, to...?

Grzes D.

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 12 lut 2008, 22:33
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z17DTJ
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

#3

Nieprzeczytany post autor: Grzes D. »

Mam LOVATO. Mam srubke ta od regulacji (taka zlota- to o to chodzi?) wiec chyba bedzie to jakas prostsza instalacja.
Dodam ze na gazie jestem od trzech lat (fajnie zabrzmialo) i przejechalem okolo 60 tys
Szerokiej drogi
Grześ D.

kornel

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 08 cze 2009, 18:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: kornel »

Grzes D., Można gdybać, z membraną włącznie. Podjedź może do gazownika na małą regulację...
Jakby co, to...?

ODPOWIEDZ