Gdzie nie dla LPG

porady i pomoce
kornel

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 08 cze 2009, 18:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: kornel »

radiesteta,
radiesteta pisze:Ale słyszałem o tunelach za granicą gdzie nie wolno jechać z LPG.
A ja słyszałem, że jadąc szosą prowadzącą lasem, należy na koniec wydechu nałożyć spcjalny pochłaniacz iskier... Popraw profil do standardu obowiązującego na tym Forum :P
Jakby co, to...?

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#22

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

radiesteta pisze:Są tam odpowiednie znaki zakazujące
... takie jak ja wkleiłem :?: :?: ...
radiesteta pisze:Mój profil = moja sprawa.
.... ale forum nie jest dla anonimowych krzykaczy - tworzymy pewną społeczność i podstawowe dane (o aucie i userze) są przydatne w kontakcie i rozmowie ...
... niepotrzebnie się podniecacie - wystarczyło wpisać kilka danych ... nawet nie wiemy czy jesteś faktycznie ze Śląska :lol: ... Pozdro...

[ Dodano: 2009-08-10, 13:14 ]
[External Link Removed for Guests] - tu też chłopaki gadaja o tym ...

[ Dodano: 2009-08-10, 13:16 ]
[External Link Removed for Guests] -- i jeszcze tuuuuu .... miłej lekturki ...

[ Dodano: 2009-08-10, 13:23 ]
Można wysnuć wniosek - nie ma zakazu wjazdu autem zasilanym LPG nigdzie - to zarządca budynku MUSI zaopatrzyć podziemia w odpowiednią wentylację ... :lol: :lol: :!: Pozdro...
[External Link Removed for Guests] Obrazek
Pozdrawiam z prawego fotela L-ki

Pan Artur

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 19 lip 2009, 23:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łucznica
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Pan Artur »

kornel, przestań bić pianę. ;) Daj koledze szansę na poprawę ;)
Obrazek

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Awatar użytkownika
radiesteta

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 28 maja 2009, 21:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: intetrnet
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: radiesteta »

Nie wiem co pisze kornel bo jego posty jako ignorowanego nie wyświetlają mi się. Co do "poprawy" to podawanie zbyt wielu informacji w necie o sobie jest co najmniej mało rozsądne aby nie powiedzieć ryzykowne. I nie powinno się tego od nikogo wymuszać. A co jeśli nie używam gg i nie mam wcale auta to już na tym forum być nie można ?
Tyle off topa. A wracając do tematu to z pewnością nie byłoby zamieszania gdyby nagle nie zaczęto robić z tego powodu rozgłosu. Z tego co wiem to te przepisy już dobrych kilka lat obowiązują ale dopiero od niedawna zaczęto je stosować i egzekwować. Pewnie lobby benzynowemu nie pasuje, że ludzie oszczędzają, zwłaszcza teraz podczas kryzysu, i dużo LPG tankują zamiast drogiej benzynki i dlatego ten raban. Bo informacji o wybuchu takiego samochodu nie słyszałem. A że coraz częściej Wielki Niebieski Brat patrzy, a ja w kwestii LPG nowy to piszę.

kornel

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 08 cze 2009, 18:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: kornel »

radiesteta,
radiesteta pisze:Co do "poprawy" to podawanie zbyt wielu informacji w necie o sobie jest co najmniej mało rozsądne aby nie powiedzieć ryzykowne. I nie powinno się tego od nikogo wymuszać. A co jeśli nie używam gg i nie mam wcale auta to już na tym forum być nie można ?
Ryzykowne jest zatem to, że Moderatorzy pozwalają "takiemu" na uczestniczenie w forum i - być może - inwigilowanie Uczestnikow? Może wypad, Koleś?

[ Dodano: 2009-08-12, 15:11 ]
Szanowne Koleżeństwo! Okazuje się, że nasz pełen dumy i obaw o własne dane, czyliradiesteta mieni się nazwiskiem Grzegorz Gałuszka, co odczytałem w mailu od Niego do mnie... :P
Jakby co, to...?

ODPOWIEDZ